Andrzej Piaseczny zaprezentował teledysk z jubileuszowej płyty. Fani są zachwyceni!

Andrzej Piaseczny zaprezentował teledysk z jubileuszowej płyty
fot. materiały prasowe

Andrzej Piaseczny powraca w wielkim stylu! Singiel „Przedostatni“ i teledysk do niego to zwiastuny nowej płyty piosenkarza, która kilka dni temu miała swoją premierę. 

Andrzej Piaseczny postanowił sprawić sobie jedyny w swoim rodzaju prezent – poprosił przyjaciół i ulubionych artystów o napisanie dla niego piosenki. I tak powstał niezwykły urodzinowy album „50/50”, z utworami skomponowanymi i wyprodukowanymi dla Andrzeja Piasecznego przez mistrzów polskiej sceny.

▸ Przypominamy: Rita Ora w samym ręczniku! Gwiazda urządziła sobie sesję zdjęciową w łazience…

Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska, Tomasz Organek. Jedna z piosenek została nagrana przez zespół koncertowy Andrzeja Piasecznego i wyprodukowana przez szefa muzycznego zespołu – Łukasza Kowalskiego. Jednym słowem idealni goście na urodzinowej imprezie. 

Andrzej Piaseczny powraca z z nowym singlem i teledyskiem

 Tak o teledysku do piosenki „Przedostatni” mówi jego reżyserka, Liubov Gorobiuk: 

– Inspiracją do klipu była klasyka fotografii z jej klimatycznym światłem. Bardzo lubię vibe Georgea Michaela z lat 90tych. Chcieliśmy stworzyć właśnie taki obraz dla Piaska, który zatopi piosenkę i Andrzeja w tamtej energii.

Sama piosenka była siłą napędową dla pomysłu. Chciałam dodać jej wizualnych skrzydeł, ale nie zagłuszyć obrazami. Moim zdaniem najfajniej jest, kiedy obrazy w klipach muzycznych zespalają się z muzyką i podbijają ją, pozwalając wybrzmieć piosence. Wzrok jest tylko kolejnym zmysłem odbioru dźwięku.  

Fani nie kryją zachwytu, bowiem pod teledyskiem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy:

„W końcu coś czego słucha się przyjemnie. Wystarczy już tych martylologicznych piosenek, oby ten coming out był początkiem czegoś nowego, świeżego w jego karierze” – pisze Rafał. „Nie spodziewałam się, że doczekam dnia, w którym Andrzej zaserwuje nam piosenkę ze społecznie zaangażowanym tekstem. Jest dobrze, subtelnie, bez żenady, ale bezpośrednio” – dodaje kolejny fan.

„Jak na dotychczasową twórczość Andrzeja, to jest to bardzo świeże i szczerze mi się podoba taki krok”, „Andrzeju, klasa sama w sobie!”, „Super muzyka, Super tekst. BRAWO!” – wtórowali internauci.

A Wam jak się podoba nowa propozycja Piaska?

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie przegap żadnej kolejnej plotki ze świata show-biznesu! Obserwuj nas na swoim smartfonie w aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!