The Voice Kids: Wiktoria Tracz i jej girl power w nowym singlu

The Voice Kids: Wiktoria Tracz i jej girl power w nowym singlu
fot. instagram.com/wiktoriatracz

Po świetnym, nastrojowym „Scars” Wiktoria Tracz ujawnia nowy singiel i klip. Znana z pierwszej edycji The Voice Kids wokalistka zmienia klimat. „Talk too much” jest niezwykle energetyczny, taneczny i przez to przebojowy. To samo można powiedzieć o promującym go teledysku.

Wiktoria Tracz z The Voice Kids wydała nowy singiel. To już drugi w tym roku singiel mieszkającej w Anglii artystki. Zupełnie inny od poprzedniego, pokazujące bardziej żywiołowe i taneczne oblicze. Już sam tekst „Talk too much” pokazuje silną osobowość młodej piosenkarki.

▸ Przypominamy: Rita Ora w samym ręczniku! Gwiazda urządziła sobie sesję zdjęciową w łazience…

Wiktoria Tracz z The Voice Kids zachwyca

Fani z Polski i zagranicy nie kryją z zachwytu, młoda wokalistka otrzymała sporo pozytywnych komentarzy: „Bardzo oryginalne brzmienie. Wpada w ucho! Poza tym jest fajny basik. ;)” – pisze Roman. „Super się tego słucha wpada w ucho”, „NOOOOO LALA! OGIEŃ! :)”, „Wikusia super teledysk i piosenka wiedziałem że będzie ekstra” – wtórowali internauci.

Oczywiście jest on autorstwa Wiktorii i tak mówi ona o tym  jakie jest jego znaczenie: „Tekst tej piosenki jest bardzo feministyczny, mówi o odwadze i pewności siebie. My kobiety nadal musimy trzymać się razem i trochę porządzić”. 

Z racji tego że przesłanie jest bardzo kobiece, myślę że dużo dziewczyn polubi ten utwór. Aczkolwiek staram się dotrzeć do wszystkich osób którzy lubią energiczną muzykę – dodaje Wiktoria Tracz z The Voice Kids.

Taki też jest videoclip do „Talk too much” – bardzo kobiecy, bardzo energetyczny. O samym pomyśle i realizacji również opowiada Wiktoria:

„Pomysł na teledysk miałam już przed zakończeniem całego procesu produkcji tej piosenki. Chciałam przekazać znaczenie tekstu przez stroje. Dlatego, wraz z tancerkami, wystąpiłyśmy w żakietach, body z kołnierzykami, wszystkim tym co kojarzy się ze stereotypem mężczyzn. Miałam również wizje samego tańca, dlatego też zdecydowałam że i ja zatańczę w teledysku. To zawsze była moja pasja, więc bardzo się cieszę że pokazałam się też od tej strony” – tłumaczy wokalistka.

Oczywiście wcześniej odbyłyśmy próby z tancerkami i choreografką. Dzięki temu już na samym planie realizacja przebiegła gładko. Wiadomo, czasami musiałyśmy improwizować ale efekt końcowy wyszedł super, nawet lepiej jak go planowałam – wyznała.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!