Zespół IRA powraca z nowym krążkiem „Jutro”. Szczegóły premiery

Zespół IRA powraca z nowym krążkiem „Jutro”. Szczegóły premiery
fot. instagram.com/zespolira

Po 5 latach, kiedy to w 2016 roku pojawiła się ostatnia płyta „MY” zespołu iRA, czas na kolejną odsłonę muzyczną!!! To już dwunasty krążek studyjny zespołu. Więcej przeczytacie na MUZOTAKT.pl.

Na półki sklepowe oraz do kanałów stramingowych 14 maja trafia długo wyczekiwany nowy album grupy iRA o dość wymownym tytule pt. „Jutro”. Wokalista zespołu Artur Gadowski nie zdradza, co się pod nim kryje, być może tytuły piosenek znajdujących się na krążku, takie jak „Chciałbym”, „Nowy świat”, „Pętla czasu”, „Nienawiść” czy „Piękny kraj” mogą dać odpowiedź? Ciekawość wiernych fanów Iry sięga zenitu!

▸ Przypominamy: Rita Ora w samym ręczniku! Gwiazda urządziła sobie sesję zdjęciową w łazience…

Na krążku znajdziecie balladowe utwory, ale ku radości wiernych fanów zespołu nie zabrakło też mocnego gitarowego grania. Muzykę do większości piosenek napisali : Sebastian Piekarek wraz z Piotrem Koncą i Marcinem Limkiem, zaś teksty stworzyli Artur Gadowski oraz Wojciech Byrski.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Tracklista nowego krążka iRA:

1. W górę patrz
2. Chciałbym
3. Kruki
4. Planety
5. Nienawiść
6. Pętla czasu
7. Zimowa
8. Nowy świat
9. Zgubieni
10. Za późno już
11. Piękny kraj

CD w wersji fizycznej dostępne są na : https://www.empik.com/jutro-ira,p1267081940,muzyka-p

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie przegap żadnej kolejnej plotki ze świata show-biznesu! Obserwuj nas na swoim smartfonie w aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!