Amy Macdonald z kolejnym singlem pt. „Bridges”

Amy Macdonald z kolejnym singlem pt. „Bridges”
fot. instagram.com/amy__macdonald

Amy Macdonald powraca! „Bridges” pochodzi z najnowszego albumu – „The Human Demands” i w odróżnieniu od innych tracków opowiada o pewności siebie.

Amy Macdonald – szkocka wokalistka, absolwentka Bishopbriggs Academy, która w 2007 roku z utworem „This Is The Life” podbiła światowe listy przebojów! Singel stał się #1 aż w 10 krajach, także w Polsce! Artystka sprzedała ponad 6 milionów albumów, a jej debiutancki longplay okrył się platyną m.in w  Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

▸ Przypominamy: Rita Ora w samym ręczniku! Gwiazda urządziła sobie sesję zdjęciową w łazience…

Artystka powraca z nowym singlem pt. „Bridges”. To energetyczny pop-rockowy kawałek, którego warstwa liryczna pozostawia szerokie pole do interpretacji.

Zawsze będę mieć swoje zdanie. Owszem, czasem żałuję, że powiedziałam zbyt dużo, ale inaczej nie byłoby tak ciekawie – komentuje z uśmiechem Amy Macdonald.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Myślę, że ważne jest, aby otwarcie mówić o swoich emocjach, zwłaszcza gdy jesteś kobietą w muzycznej branży, która jest przecież zdominowana przez mężczyzn. Już kilka razy prawie znalazłam się w sytuacji, w której nie czułam się komfortowo, dlatego wiem jak ważna jest odwaga, aby stanąć w swojej obronie i powiedzieć zdecydowanie co się myśli – komentuje Amy Macdonald.

Głównymi motywami albumu „The Human Demands” są: upływający czas, zmaganie się z depresją oraz poszukiwanie miłości.

Moi przyjaciele borykają się z poczuciem beznadziei, która sprawia, że nie chce im się żyć. Wszyscy mamy wzloty i upadki, bez względu na nasze doświadczenia. Przecież możemy czuć się gorzej, być bezradnym i powinniśmy umieć o tym rozmawiać! – dodaje Amy Macdonald.

Krążek „The Human Demands” dostępny pod LINKIEM

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie przegap żadnej kolejnej plotki ze świata show-biznesu! Obserwuj nas na swoim smartfonie w aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!