Eurowizja 2021: Natalia Gordienko z Mołdawii zaliczyła wpadkę (WIDEO)

Eurowizja 2021: Natalia Gordienko z Mołdawii zaliczyła wpadkę (WIDEO)
fot. instagram.com/natalitsa

Piosenkarka reprezentująca Mołdawię w tegorocznym konkursie Eurowizji zaliczyła niemałą wpadkę. Natalia Gordienko, bo o niej mowa, śpiewając utwór zatytułowany „Sugar” dramatycznie upuściła mikrofon. Zdarzenie zarejestrowały kamery. Zobaczcie sami, co się wydarzyło na scenie.

Wydawać się może, że Natalia Gordienko to mołdawska piosenkarka i tancerka pochodzenia ukraińskiego, która posiada spore doświadczenie sceniczne i doskonale wie, co to znaczy Eurowizja.

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

W 2006 roku wokalistka wraz z Arsenium (jednym z członków O-Zone, znanego z hitu „Dragostea Din Tei”) oraz Connect-R reprezentowała Mołdawię w 51. Konkursie Piosenki Eurowizji w Atenach. Trio wykonało piosenkę zatytułowaną „Loca”, będącą połączeniem języka angielskiego i hiszpańskiego. Zajęli wówczas bardzo kiepską 20. pozycję z zaledwie 22 punktami.

Na Eurowizji każdy szczegół tego, co dzieje się na scenie, jest mierzony co do milimetra, ale jak wiadomo wszystko może się wydarzyć podczas tak emocjonującego koncertu. Mołdawska uczestniczka, która ostatecznie zajęła 13. miejsce zdobywając 115 punktów na długo zapamięta Eurowizję 2021.

Eurowizja 2021: Natalia Gordienko na chwilę straciła kontrolę nad mikrofonem, choć szybko rozwiązała sytuację

Natalia Gordienko, w trakcie finałowego występu upuściła mikrofon?! Krótko po rozpoczęciu utworu „Sugar” w jednej z partii instrumentalnych kamera oddalała się i nie pokazywała dokładnie, w jakiej pozycji znajdowała się zarówno wokalistka, jak i jej zespół taneczny. Jednak dźwięk uderzającego obiektu o ziemię zaskoczył widzów Eurowizji.

Kiedy kamera ponownie zrobiła zbliżenie, przez kilka sekund można było zobaczyć, jak 33-latka traci kontrolę nad mikrofonem. Z pomocą przybył jeden z tancerzy, który szybko zareagował, by uniknąć tragedii. Z niewielkim opóźnieniem artystka kontynuowała występ.

Można powiedzieć, że mimo wszystko do nieszczęścia doszło we właściwym czasie. Cała sytuacja wydarzyła się, gdy Natalia Gordienko była otoczona przez tancerzy.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Eurowizja 2021 – zobaczcie poniżej wpadkę Mołdawii:

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!