Eurowizja 2021: Davina Michelle i jej “Sweet water” już dostępny w sieci!

Eurowizja 2021: Davina Michelle i jej
fot. instagram.com/davinamichelleofficial

Singel „Sweet Water”, który był częścią imponującego spektaklu „The power of water” na Międzynarodowym Konkursie Piosenki – Eurowizja 2021 jest już dostępny w serwisach cyfrowych. Davina Michelle zachwyca na całym świecie!

Davina Michelle jest uznawana za jedną z najbardziej obiecujących wokalistek! Nic więc dziwnego, że jej talent został doceniony nawet przez P!NK, która sama zaprosiła Davinę do współpracy podczas swojej ostatniej trasy koncertowej w 2019 roku!

Przedstawienie „The power of water” w reżyserii Gerbena Bakkera mogliśmy podziwiać na żywo w pierwszym półfinale 65. Konkursu Piosenki Eurowizji – występ dostępny TUTAJ.

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

Eurowizja 2021 – występ Daviny Michelle

„Sweet Water” to dynamiczny, popowy utwór, który powstał specjalnie na tegoroczny koncert Eurowizji w hali Ahoy w Rotterdamie.

Sama wokalistka wspomina:

Spędziliśmy prawie dwa lata, pisząc i komponując ten singel. Chciałam napisać utwór, w którym woda jest metaforą czegoś, co łączy ludzi na całym świecie. Wszyscy jesteśmy różni i żyjemy w różnych środowiskach, ale jest jedna rzecz, której wszyscy potrzebujemy – wody!

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!