Texas mówi „Hi”!
T

REKLAMA
REKLAMA

„Hi” to już dziesiąty album Texas – legendarnego bandu ze Szkocji! Krążek już dostępny w sprzedaży pod LINKIEM. Nowy longplay zawiera single: „Hi ft Wu Tang Clan”, „Mr Haze” i „Moonstar”.

„Hi” to dziesiąty album zespołu Texas, który jest oszałamiającym wynikiem spojrzenia wstecz… „Wszystkie nasze albumy zawierają kinowe utwory!” – mówi frontmanka Sharleen Spiteri.

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

REKLAMA

„Szczególnie Ennio Morricone wciąż ma ogromny wpływ na naszą muzykę. Odwołujemy się w niej do naszej przeszłości, ale patrzymy także z pozycji, w której się znaleźliśmy. Jednak możliwość zdystansowania się od naszych dotychczasowych poczynań daje nam zupełnie inną perspektywę…

Gramy już tak długo, że nie próbujemy konkurować z nikim innym. Naszym celem zawsze jest tworzenie wartościowej muzyki. To, co było wspaniałe w pracy nad albumem „Hi”, to słuchanie go! Zrozumieliśmy, że muzyka zawsze znaczyła dla nas najwięcej i to się nigdy nie zmieni…” – wspomina wokalistka zespołu Texas.

Texas to szkocki pop-rockowy band założony w 1986 roku przez Johnny’ego McElhone’a. Formacja zdobyła popularność 3 lata później, publikując singel „I Don’t Want A Lover”, który pochodzi z debiutanckiego albumu – „Southside”, który uplasował się na 88 miejscu prestiżowej amerykańskiej listy Billboard 200!

Tracklista nowego albumu Texas:

1.           Mr Haze
2.           Hi (with Wu-Tang Clan)
3.           Just Want to Be Liked
4.           Unbelievable
5.           Moonstar
6.           Dark Fire
7.           Look What You’ve Done
8.           Heaven Knows
9.           You Can Call Me
10.        Sound of My Voice
11.        Falling
12.        Hi

Texas wydał jeszcze 9 kolejnych albumów studyjnych, a przez 34 lata aktywności muzycznej zdobył wielu fanów na całym świecie, plasując się w czołówce rockowych formacji.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA