Olivia Klinke wraca z refleksyjnym “Jak dawniej”!

Olivia Klinke wraca z refleksyjnym
fot. instagram.com/olivia.klinke

Olivia Klinke prezentuje utwór zatytułowany „Jak dawniej”. To już czwarty singiel w karierze młodej wokalistki! Piosenkarka po raz kolejny postawiła na melancholijny klimat, do którego doskonale pasuje jej głos.

Olivia Klinke powraca wspomnieniami do szczęśliwych chwil, które teraz są już tylko echem przeszłości. W tej sytuacji pozostaje jedynie pogodzić się z tym, że czasy te nie wrócą.

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Najnowszy utwór „Jak dawniej” jest dla piosenkarki ważny z powodów osobistych. Tekst dotyczy zakończenia pewnego etapu znajomości z bliską osobą.

Pierwszym poważnym krokiem, który pozwolił Olivii Klinke rozpocząć profesjonalną karierę, było zwycięstwo w konkursie #waytoyoungstars w 2018 roku. Wzięła też udział w popularnym talent show The Voice Kids, w którym śpiewała w drużynie legendy polskiej piosenki – Edyty Górniak. Jeszcze w tym samym roku ukazał się jej debiutancki singiel „Niebezpiecznie”.

Przy pomocy „Jak dawniej” wokalistka chce dać słuchaczom nadzieję. Piosenka ma pomóc przetrwać chwile, w których odczuwa się jedynie pustkę i brak nadziei. Jak mówi Olivia Klinke, każde, nawet złe wydarzenie ma swój cel i daje życiową lekcję, dzięki której można iść do przodu.

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!