The Voice Kids: Juli Chan z nowym singlem, który napisała dla niej Natalia Szroeder

The Voice Kids: Juli Chan z nowym singlem, który napisała dla niej Natalia Szroeder
fot. instagram.com/julichanposh

„Budzę się” – to najnowszy singiel Juli Chan, znanej z programu „The Voice Kids”. Słowa do piosenki napisała Natalia Szroeder i Maciej Pichlak. Za muzykę odpowiedzialni są: Natalia Szroeder, Przemysław Puk, Jarosław Baran. Czy kawałek okaże się wakacyjnym hitem?!

Mogę Wam już zdradzić, że autorami i kompozytorami mojego najnowszego singla „Budzę Się” są Przemysław Puk i Natalia Szroeder – napisała na swoim instagramowym profilu Juli Chan z „The Voice Kids”.

„Budzę się” to najnowsza propozycja od młodej piosenkarki, która w swoich utworach idealnie łączy wysokiej jakości brzmienia popowe, z delikatnym i dziewczęcym głosem oraz melodyjnymi, wpadającymi w ucho refrenami.  

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Juli Chan z The Voice Kids powraca z wakacyjną propozycją

Utwór „Budzę się” to połączenie wakacyjnego, chwytliwego brzmienia oraz tekstu, w którym każdy ze słuchaczy znajdzie cząstkę siebie.  

Ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna. Lubię poczucie ciągłego, nieustającego rozwoju, który daje owoce pracy, a „Budzę Się” jest jednym z nich. Z tym singlem odkrywam całkiem nową wersję siebie, która jest bardziej dojrzała, świadoma swojej wrażliwości muzycznej i swojego głosu – zdradza piosenkarka.

Każdy dzień utwierdza mnie w tym, jak ważna jest moja intuicja i że nigdy nie powinnam pozwolić nikomu i niczemu jej zagłuszać – dodaje wokalistka.

Rok 2020 udowodnił mi, że artystyczna droga, którą wybrałam jest tą właściwą – mam nadzieję, że z przyjemnością będziecie nią podążać razem ze mną, a „Budzę Się” będzie jednym z jej wyjątkowych etapów. Budzę się, już czas, to całkiem nowa ja – podsumowała 17-latka z The Voice Kids.

Juli Chan na swoim koncie ma już świetnie przyjęty singiel zatytułowany „Zniknę z Tobą” oraz brawurowo wykonany cover Ariany Grande pt. „Bad Idea”

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!