Kasia Nova i Krzysztof Jaryczewski z Oddziału Zamkniętego czarują we wspólnej piosence „Magia”

Kasia Nova i Krzysztof Jaryczewski z Oddziału Zamkniętego czarują we wspólnej piosence „Magia”
fot. instagram.com/kasianova

Kasia Nova i Krzysztof Jaryczewski połączyli siły. Efektem ich współpracy jest premierowy kawałek zatytułowany „Magia”. To utwór absolutnie wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest magia wspomnień z młodości. Legendarny wokalista Oddziału Zamkniętego nawiązuje w nim do swoich wspomnień z młodzieńczych lat spędzonych na warszawskim Mokotowie, a pełna kobiecego uroku Kasia staje się ich uosobieniem.

Kasia Nova i Krzysztof „Jary” Jaryczewski przedstawiają nowy, wspólny singiel zatytułowany „Magia”. Ta lekka, pop-rockowa ballada to idealna propozycja na letnie wieczory. „Niech tego lata zadzieje się Magia” – zachęca 39-letnia wokalistka.

▸ Przypominamy: Nagusieńka rumuńska gwiazda disco polo. Szczęki Wam opadną! (ZDJĘCIA)

To nie ważne, że Jesteś gdzieś / To nie ważne, że Nic nie zgadza się / To nie ważne, że Tęsknię znów / Ponad czasem Magia dzieje się – śpiewają artyści.

Krzysztof „Jary” Jaryczewski, najsłynniejszy wokalista legendarnego zespołu Oddział Zamknięty, nie tylko napisał słowa i muzykę do piosenki, ale też zaśpiewał w duecie z Kasią. Jest to unikalna sytuacja, ponieważ Krzysztof jak dotąd nigdy nie śpiewał w duecie z piosenkarką muzyki pop.

„Magia” to piosenka wspominająca pierwsze młodzieńcze doznania, do których chętnie wracamy. Pierwsze miłości, pierwsze fascynacje muzyczne. Nie mogło w niej zabraknąć pięknej kobiety, dlatego jest w niej Kasia Nova ze swoim aksamitnym, dziewczęcym głosem – komentuje Krzysztof Jaryczewski.

„Magia” to połączenie dwóch odmiennych światów muzycznych. Bardzo charakterystyczny, rockowy wokal Krzysztofa w połączeniu z moim wokalem daje unikalny efekt końcowy, który może zainteresować zarówno fanów rockowych brzmień, jak i fanów muzyki pop – dodaje wokalistka.

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

Singiel Kasia Nova feat. Krzysztof „Jary” Jaryczewski „Magia” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/KasiaNovaMAGIA/

Do utworu powstał teledysk, wyreżyserowany przez Olgę Czyżykiewicz. Posłuchajcie, jak brzmi letnia propozycja artystów!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!