Małżeństwo Jakub i Dawid nagrali hymn dla LGBT. Klip „Inni” podbija sieć!

Małżeństwo Jakub i Dawid nagrali hymn dla LGBT. Klip „Inni” podbija sieć!
fot. Maciej Glowinski

Słynna gejowska para nagrała własną piosenkę! Popularni YouTuberzy Jakub i Dawid nagrali piosenkę, która jest hymnem dla środowiska LGBT. Autorami scenografii do teledysku zostali m.in. Andrzej Duda, Przemysław Czarnek i biskup Jędraszewski.

Jakub i Dawid zasłynęli kilka lat temu, gdy ich amatorski teledysk umieścił na swojej stronie legendarny szwedzki duet Roxette. O parze gejów z Polski zrobiło się wtedy głośno na całym świecie, a chłopaki postanowili wykorzystać zdobytą wtedy popularność do walki o równość i tolerancję w Polsce. Dziś ich fan page śledzi prawie 100 tysięcy osób.

▸ Przypomnijmy: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Słynna gejowska para nagrała własną piosenkę!

Chłopaki, którzy do tej pory słynęli z kręcenia teledysków i filmów społecznych, tym razem sami stanęli przed mikrofonem i z pomocą najlepszych muzyków w Polsce m.in. Sebastiana SEBA Piekarka z grupy IRA, nagrali porywający utwór „INNI”.

▸ Zobacz również: Wszyscy patrzyli tylko na nią! Wystarczyło, że odsłoniła… Jej stylizacja to hit?

Do nagrania piosenki skłonił ich jak sami mówią Andrzej Duda! 

Tekst do utworu napisaliśmy po słowach prezydenta Andrzeja Dudy, który nazwał nas wszystkich ideologią – mówią Jakub i Dawid.

– Mamy wrażenie, że w naszym kraju cały czas musimy tłumaczyć wszystkim oczywiste rzeczy – że choć wszyscy jesteśmy barwni, kolorowi i różnorodni, to jednak kochamy i czujemy tak samo jak wszyscy. Bo nie jesteśmy INNI. Jesteśmy takimi samymi ludźmi jak każdy”.

Do utworu powstał niezwykły teledysk, do którego scenografię stworzono z wypowiedzi m.in. Andrzej Dudy, Przemysława Czarnka, Ryszarda Terleckiego i biskupa Jędraszewskiego. Znaleźli się oni nawet w podpisach filmu!

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!