Saszan w pełnym letniej energii singlu “Ready”

Saszan w nowej odsłonie! Zobacz klip do singla
fot. materiały prasowe

Saszan powraca z piosenką, która bez wątpienia idealnie wpisuje się w klimat gorącego lata! Jej kawałek zatytułowany „Ready” zagości na niejednej wakacyjnej playliście.

Przy najnowszym kawałku „Ready” Saszan postanowiła odświeżyć nieco swoje brzmienie i spróbować sił w zupełnie nowym gatunku. Powstał on w stylu moombahton, czyli połączeniu muzyki house i reggaetonu.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Saszan powraca z wakacyjnym hitem

Utwór opowiada o letnim wyjeździe, o tym jak dobrze jest wybrać się za miasto z grupką znajomych bądź z najbliższą osobą i odciąć się od zmartwień.

Dzisiaj na to wszystko jestem ready – uważam, że każdy od czasu do czasu powinien pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, pójść z wiatrem i po prostu dać swojej głowie odpocząć. O tym jest ten utwór i mam nadzieję, że przyniesie sluchaczom na myśl same miłe skojarzenia – mówi wokalistka Saszan.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

To piosenka stworzona do letnich wycieczek, pozwalająca zanurzyć się w beztrosce i poddać się działaniu chwili. Za produkcję numeru odpowiada DEL8.

▸ Zobacz także: Ania Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat

Posłuchaj singla „Ready”:

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!