Smolasty: Kolejny hit już w sieci. Posłuchaj singla „Duże oczy”

Smolasty: Kolejny hit już w sieci. Posłuchaj singla „Duże oczy”
fot. @przemek.pro

Smolasty znów rusza na podbój list przebojów. Tym razem z kawałkiem zatytułowanym „Duże oczy”. Czy numer okaże się kolejnym hitem w karierze młodego rapera? Sprawdźcie koniecznie.

Smolasty może śmiało rzecz, że tegoroczne lato zdecydowanie należy właśnie do niego. W jego pierwszej połowie opublikował singiel „Oh Daddy”, który bez wątpienia okazał się hitem – o czym świadczą wyniki na youtube i w serwisach streamingowych. Raper także pokazał szerszej publiczności Oliwkę Brazil, która jeszcze nie raz zaskoczy słuchaczy w Polsce.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!” 

Smolasty powraca z nowym kawałkiem

Teraz, gdy lato zmierza ku końcowi, otrzymujemy kolejny utwór od Smolastego. „Duże Oczy” to singiel, który porwie Was zaś od pierwszego odsłuchu i zostanie z Wami na długo.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Premierę singla poprzedziło udostępnienie fragmentu utworu w aplikacji TikTok, gdzie dzisiaj startuje oficjalny challenge związany z „Dużymi oczami” od Smolastego – zachęcamy do udziału i wspólnej zabawy.

Fani nie kryją zachwytu, bowiem pod oficjalnym teledyskiem na platformie YouTube pojawiło się już sporo pozytywnych komentarzy:

„Czuję HIT!”, „Sztos! Coś nowego, innego ;)”, „Dobry kawałek smoła, warto było czekać”, „Smoła ma to coś w sobie ! super nutka i magiczny teledysk” – pisali internauci.

▸ Zobacz także: Ania Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat

Zobacz klip: Smolasty – Duże oczy:

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!