Natalia Szroeder w wyjątkowej odsłonie! Posłuchaj pięknej, wzruszającej wersji utworu „Powinnam?”

Natalia Szroeder w wyjątkowej odsłonie! Posłuchaj pięknej, wzruszającej wersji utworu „Powinnam?”
fot. Instagram, @natalia_szroeder

Jedna z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju, czyli Natalia Szroeder nagrała akustyczną wersję swojego przeboju zatytułowanego „Powinnam?”. Posłuchajcie koniecznie, jak wyszło.

Przypomnijmy, ze singiel w wersji oryginalnej Natalia Szroeder wydała bowiem w marcu tego roku, wzbudzając poruszenie wśród dziennikarzy, artystów i fanów.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!” 

Natalia Szroeder w wyjątkowej odsłonie

Od dziś zaś we wszystkich serwisach streamingowych i na platformie YouTube można posłuchać pięknej, wzruszającej akustycznej wersji utworu pt. „Powinnam?”

„Powinnam?” w wersji akustycznej Natalia Szroeder wykonała w towarzystwie Archie Shevsky’ego grającego na pianinie. Dzięki minimalistycznej aranżacji przekaz zawarty w piosence staje się jeszcze bardziej czytelny.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Akustyczna wersja, którą nagraliśmy dla Was w marcu, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, dziękuję! Żeby było łatwiej Wam ją znaleźć, postanowiłam ją wrzucić też tu i do serwisów streamingowych. Dzięki, że jesteście! – wyznała Natalia Szroeder.

Fani nie kryją zachwytu, bowiem pod nagraniem pojawiło się już sporo pozytywnych i ciepłych słów.

„Kocham ten głos, w takim wykonaniu brzmi jeszcze mocniej,i jeszcze…czuję że znalazłaś ludzi którzy go obudzili…bo brzmi to rewelacyjnie” – pisała Kasia. „Znakomity, niecodzienny, intrygujący głos, niezwykła wrażliwość i wielka muzykalność… Czekam na tego typu, dalekie od komercji utwory” – wtórowała kolejna z fanek Natalii Szroeder.

„Niesamowicie doskonałe wykonanie, każda nutka, każde słowo wbija się w głowę i serducho” – komentowała zachwycona Anna. „To jest takie dobre 💛”, „Cudnie”, „To jest mistrzostwo świata”, „Pani Natalio, kolejne świetne wykonanie. Wkłada Pani całe serce w śpiewanie. Jestem pod wrażeniem” – pisali internauci.

A jak Wam się podoba akustyczna odsłona Natalii?!

▸ Zobacz także: Ania Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat

Posłuchaj akustycznej wersji „Powinnam?”:

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!