MUZOTAKTTeledyskiKarolina Stanisławczyk zapowiada nowy album przebojowym utworem w gorącym, latynoskim klimacie

Karolina Stanisławczyk zapowiada nowy album przebojowym utworem w gorącym, latynoskim klimacie
K

REKLAMA
REKLAMA

Karolina Stanisławczyk wraca z nowym, przebojowym kawałkiem. Do sieci kilka dni temu trafił utwór zatytułowany „Rio”.

Tegoroczna karnawałowa propozycja, którą przygotowała Karolina Stanisławczyk to piosenka pt. „Rio”, wyprodukowana przez Don Juana Wielkiego i z gościnnym udziałem rapera Mr. Polska. Utwór utrzymany jest w klasycznych brzmieniach latynoskich, do których Karolina jeszcze kilkukrotnie będzie wracać w 2022 roku.

REKLAMA

Teledysk do piosenki został zrealizowany przez Mind Production i opowiada historię, której wątki będzie można śledzić przy okazji premier następnych klipów wokalistki.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Singiel „Rio” zapowiada drugi album studyjny Karoliny Stanisławczyk, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Singiel jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/KarolinaStanislawczykRio

Kim jest Karolina Stanisławczyk?

Karolina Stanisławczyk (ur. 30.05.2000) – wokalistka, pianistka, autorka tekstów. Zaczynała karierę wokalną, biorąc udział w wielu konkursach wokalnych i przeglądach piosenek. Ponadto kształciła swój głos w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im Krzysztofa Komedy.  W 2019 roku jej talent dostrzegł Jonatan Chmielewski, angażując ją do dwóch piosenek, które ukażą się na nowej płycie MIYO – „Wyliczanka” i „Zapomnieć”. Podczas pracy nad nową piosenką URBAN, raper na co dzień związany z Hypsteria Records,  zaproponował Karolinie gościnny udział w jego numerze, co po niedługim czasie skutkowało podpisaniem przez wokalistkę kontraktu z tą samą wytwórnią. W miedzyczasie Karolina gościnnie dograła się do piosenki Merghaniego „Whisky”.

21 maja 2021 ukazała się pierwsza solowa płyta Karoliny Stanisławczyk, „Cliché”. Na albumie znalazło się 9 kompozycji, m.in. debiutancka piosenka „Malibu”, megahit „Cliché” i synthpopowy „Atrament” (kompozycje Don Juana Wielkiego). Na krążku nie zabrakło również bardzo dobrze przyjętego utworu „V.I.B.E.”.

3 września 2021 na koncercie „Od Opola do Opola” podczas 58. KFPP Opole 2021, Karolina w medleyu przygotowanym przez Gromee’go przypomniała piosenki Karin Stanek oraz zaśpiewała swój największy jak do tej pory hit, „Cliché”. Odebrała także platynową płytę za sprzedaż tego singla.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA