MUZOTAKTMUZYKANowy singielta Ukrainka prezentuje wyjątkowy singiel

ta Ukrainka prezentuje wyjątkowy singiel
t

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Główna bohaterka drugiego singla tej Ukrainki chce zaskakiwać jak David Bowie i odlecieć jak Rocket Man. Ale wszyscy jej mówią, że za dużo marzy…

„POLSKI SEN – DOLORES”, debiutancki singiel wokalistki znanej jako ta Ukrainka, był autobiograficzną historią jej samej i jednocześnie uniwersalną opowieścią o doświadczeniu emigracji. Pojawiające się w tytule piosenki imię Dolores nie było przypadkowe. Każdy kolejny singiel z płyty artystki będzie opowieścią o innej dziewczynie. Druga historia, którą prezentuje ta Ukrainka dotyczy Dory.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

„Ona za dużo marzy” – tak wszyscy mówią o Dory. Żyje w swoim osobliwym, kolorowym świecie pełnym muzyki i świateł. Jednym z jej największych pragnień zawsze było spełnienie artystycznych ambicji, ale droga między wizją a spełnieniem jest długa, wyboista i pełna rozczarowań. Dory nie poddaje się. Woli śpiewać do pustej sali, byle nie rezygnować z marzeń. Chce być jak David Bowie – ciągle zmieniać wcielenia i stylizacje, nieustannie zaskakiwać. I odlecieć jak Rocket Man.

Materiały promocyjne partnera

Singiel ta Ukrainka „ROCKET MAN – DORY” jest dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/taUkrainkaROCKETMANDORY

ta Ukrainka – bio:

ta Ukrainka (Anastazja Ivahnenko) urodziła się 977 km od Warszawy, w mieście 41 razy mniejszym. Zdobywa wykształcenie na Ukraińskim Państwowym Uniwersytecie Transportu Kolejowego, rezygnuje jednak z pracy kierownika pociągu i wybiera drogę, którą podpowiada jej serce – postanawia zmienić swoje życie i wyrusza na „dziki zachód”.

Nie zna ludzi, nie zna języka, zna za to kilka piosenek Marii Peszek i Taco Hemingwaya, co pomaga jej w podjęciu decyzji o wyjeździe do Polski. Początki nie są łatwe. Poza pracą w sklepie z zielonym płazem w logo, nie wychodzi i z nikim się nie kontaktuje. Trochę nielegalna, bardzo przestraszona, mówiąca z łatwym do rozpoznania akcentem…

Trafia do pracy w barze, później w kolejnym… i w kolejnym, w czwartym pracuje przez 3 lata. W międzyczasie poznaje bliskich ludzi, dzięki którym zaczyna tworzyć.

3 listopada 2021 roku pokazała światu swój pierwszy singiel i teledysk, „POLSKI SEN – DOLORES”. To wystarczyło, aby znaleźć się wśród 10 artystów, zespołów i projektów, wytypowanych przez Radio Kampus w akcji #TAKBRZMI2022.

Miesiąc później poznajemy drugą odsłonę albumu tej Ukrainki – singiel „ROCKET MAN – DORY”.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA