MUZOTAKTDebiutySofia Carson śpiewa o miłości. Debiutancka płyta gwiazdy

Sofia Carson śpiewa o miłości. Debiutancka płyta gwiazdy
S

REKLAMA
REKLAMA

Sofia Carson debiutuje! Mająca bowiem miliard odsłuchów wokalista, autorka piosenek i aktywistka, przedstawia imienny, debiutancki album, będący portretem miłości w całej swej złożoności.

Sofia Carson jako wokalistka i autorka piosenek zgromadziła ponad 2 miliardy streamów ponad 8 miliardów łącznych odsłuchów i odsłon jej muzyki. Jej singiel „I Luv U” z 2019 roku znalazł się na pierwszym miejscu playlisty New Music Friday serwisu Spotify.

REKLAMA

Współpracowała z takimi supergwiazdami, twórcami i producentami jak Alan Walker, laureaci Grammy Tiësto, Stargate, Oak Felder, Max Martin, Justin Tranter czy zwycięzca Latin Grammy, J Balvin.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Jako aktorka wystąpiła w filmie „Poczujcie rytm” Netfliksa i „Songbird. Rozdzieleni” Michaela Baya. Będzie ją można zobaczyć w nadchodzącym muzycznym obrazie „Purple Hearts”, w którym usłyszymy także jej piosenki. Jako filantropka jest ambasadorką przy UNICEF-ie czy pierwszą globalną ambasadorką fundacji Cultural przy Latin GRAMMY.

Sofia Carson debiutuje!

Magnetyczna popowa płyta opowiada historię dziewczyny, która znajduje miłość, ale szybko ją traci. W zestawie znalazło się 10 utworów zabierających słuchacza w podróż od zauroczenia, przez bolesne rozstanie po wyzwolenie.

– Kiedy miałam 11 lat, dostałam śpiewnik, w którym zapisywałam wszystkie swoje piosenki. Na pierwszej stronie napisałam: „Mam nadzieję, że kiedy ludzie słuchają mojej muzyki, słyszą w niej swoją historię” – wspomina Sofia Carson.

– Zawsze wiedziałam, że na moim pierwszym albumie chcę od początku do końca opowiedzieć historię, więc tak zrobiłam. Napisałam opowieść o miłości: o dziewczynie, która zakochuje się, która odnajduje piękną, ale zwodniczą miłości tylko po to, by jej serce zostało rozbite na milion kawałków. Koniec końców jest to jednak opowieść o dziewczynie, która przetrwała.

Poruszającą narrację artystka ubrała w dźwięki soulu, R&B i rytmicznego popu, eksponując swoje wokalne umiejętności. W pracy nad materiałem Sofię Carson wspierali tacy twórcy przebojów jak Ali Tamposi, Justin Tranter, Oak Felder, Stargate, Rami Yacoub, Johan Carlsson, Andres Torres czy Mauricio Rengifo.

– Te piosenki, ta opowieść, ten album to całe moje serce, którym dzielę się ze światem – mówi Sofia Carson. – Mam nadzieję, że słuchając tej płyty, poznacie moją historię.

Całość zainspirowana został osobistymi doświadczeniami artystki, jak i przeżyciami jej przyjaciół oraz znajomych. Płytę „Sofia Carson” otwiera pełna dramaturgii piosenka „It’s Only Love, Nobody Dies”, która nadaje ton całości dzieła. Dalej w zestawie znalazł się bezpardonowy, odważny singiel „Loud”, przebojowy „Fool’s Gold”, euforyczny, roztańczony „Timeless”, klimatyczny „Stay” czy poruszająca, zaśpiewana po hiszpańsku ballada „Como, Cuando Y Donde”.

Lista utworów „Sofia Carson”:

1. It’s Only Love, Nobody Dies
2. LOUD
3. Sugar
4. Timeless
5. Stay
6. Cómo, Cuándo y Dónde
7. Still Love You
8. Fool’s Gold
9. He Loves Me, But…
10. Two Tears in a Bucket

Zobaczcie również: 

  1. Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
  2. Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!
  3. Sting dla Ukrainy! Zaśpiewał w hołdzie „dla dzielnych Ukraińców”
  4. „Mask Singer”: Grzegorz Skawiński przerywa milczenie. „Ten program nie ma wartości intelektualnych”
  5. Rozgogolona brazylijska gwiazda zachwyca świat. Kim jest Anitta, która ma 50 milionów polubień?
  6. Georgina Rodriguez w bikini! Trzy milionów fanów oszalało z zachwytu
  7. Wokalistka disco polo w kusym bikini. Śmiała sesja Claudi może wprawić w zakłopotanie!
  8. Rihanna pozuje TOPLESS! Co za kształty (ZDJĘCIA)

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA