MUZOTAKTNEWSYGwiazdyAnia Karwan w nowej odsłonie

Ania Karwan w nowej odsłonie
A

REKLAMA
REKLAMA

Ania Karwan wreszcie powraca i to w zupełnie nowym wydaniu. „Narazie brak mi słów. A Wam ? Ściskam Was” – napisała kilka godzin temu wokalistka w mediach społecznościowych. Tymczasem 36-latka zaprezentowała się jako nieskrępowana artystka. Fani są zachwyceni!

Gdy kilka temu Ania Karwan pojawiła się w muzycznym programie „The Voice of Poland”, cała Polska poznała niezwykłą osobowość, a tym samym usłyszała niesamowity głos. Jej piosenki, takie jak „Głupcy”, „Czarny świt” czy „Słucham Cię w radiu co tydzień”, pokochały miliony fanów w całym kraju.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Tymczasem wokalistka zadebiutowała w sieci z nowym w pełni autorskim singlem. Utwór zatytułowany „Swobodnie”, którego premiera miała miejsce dzisiaj, zapowiada bowiem drugi album wokalistki, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Ania Karwan i „Swobodnie” w streamingach:

https://agoramuzyka.ffm.to/AniaKarwanSwobodnie

„Swobodnie” to początek mojej nowej drogi. Znalazłam odwagę na błędy, zdjęłam wstyd, oczekiwania i pretensje. Ten utwór to dojrzałe rozstanie. Z kim, z czym? Ze wszystkim, z czym nie było mi po drodze – mówi Ania Karwan.

Tym emocjonalnym utworem Ania Karwan zupełnie zmienia również kierunek, w którym chce muzycznie podążać. Artystka po raz pierwszy przemówi w pełni własnym głosem, albowiem zadebiutuje jako autorka tekstów i muzyki.  

Kiedy kolejny raz czujemy już bezsilność, to moment, w którym warto zebrać się na odwagę i w dojrzały sposób powiedzieć sobie dość. Każdy ma do tego prawo – tak opowiada o genezie powstania utworu sama artystka. 

Ten szalenie ważny, jeśli nie najważniejszy album w dorobku Ani, będzie odzwierciedleniem transformacji i jej rozwoju w trakcie pandemii. Po latach spędzonych na scenie, odważyła się powrócić do korzeni organicznego grania, a tym samym bardziej odkryła samą, pozwoliła sobie na podjęcie ryzyka, podejmowanie trudnych prób i popełniania błędów. Dojrzałe kompozycje i szczere poetyckie teksty to przede wszystkim nowe oblicze Ani Karwan.  

Drugi album Ani Karwan ukaże się na jesieni 2022 roku nakładem wytwórni Agora Muzyka.

„Udany powrót Ania !!!”, „Coś pięknego, miód na moje uszy”, „To jest artystka przez wielkie A <3 Aniu śpiewaj nam jak najdłużej <3”, „Przepieknie Aniu kochana” – piszą fani. A Wam się podoba?

Zobaczcie również: 

  1. Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
  2. Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!
  3. Sting dla Ukrainy! Zaśpiewał w hołdzie „dla dzielnych Ukraińców”
  4. „Mask Singer”: Grzegorz Skawiński przerywa milczenie. „Ten program nie ma wartości intelektualnych”
  5. Rozgogolona brazylijska gwiazda zachwyca świat. Kim jest Anitta, która ma 50 milionów polubień?
  6. Georgina Rodriguez w bikini! Trzy milionów fanów oszalało z zachwytu
  7. Wokalistka disco polo w kusym bikini. Śmiała sesja Claudi może wprawić w zakłopotanie!
  8. Rihanna pozuje TOPLESS! Co za kształty (ZDJĘCIA)

Obserwuj nas na Instagramie:

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA