MUZOTAKTNEWSYMuzykaPatrycja Markowska powraca z nowym singlem „Make Art Not War”

Patrycja Markowska powraca z nowym singlem „Make Art Not War”
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

„Na zakończenie dnia wierzę wciąż, że idę w dobrą stronę” – śpiewa Patrycja Markowska. Jej słowa refrenu nabrały szczególnego sensu w obliczu wydarzeń za naszą wschodnią granicą. Sprawiły również, że artystka właśnie ten utwór wybrała na singiel zapowiadający nową płytę.

Patrycja Markowska i Dawid Karpiuk połączyli bowiem siły. W efekcie powstał wyjątkowy singiel zatytułowany „Make Art Not War”.

Tak bowiem myślimy o muzyce. Ona jest naszą formą wyrażania tego co mamy w sercu – mówi Patrycja Markowska.

REKLAMA

Wierząc, że muzyka w tym trudnym czasie może też służyć – Patrycja i Dawid zdecydowali się powiązanie premiery z działaniem na rzecz potrzebujących. I tak premierze klipu towarzyszy aukcja SERCA DLA SERC. Jaka jest jej idea?

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Materiały promocyjne partnera

 Muzycy proszą o przekazanie pieniądze na zakup leków dla ukraińskich szpitali oferując temu, kto przekaże największą sumę – premierowy, najmniejszy (choć wielki sercem) koncert świata.

Za nami tygodnie okrutnej wojny u naszych braci na Ukrainie. Wszyscy masowo pomagamy. I jest to precedens na skalę światową. Pomagamy kobietom i dzieciom, osobom starszym. Otwieramy dla nich domy i nasze serca – mówi Patrycja Markowska – i dodaje – Chcę razem z Wami zrobić coś jeszcze dobrego.

Artystka przy wsparciu fundacji „SIE POMAGA” organizuje zbiórkę pieniędzy

Kwota 100 000 złotych przeznaczona zostanie w całości na zakup leków kardiologicznych dla ukraińskich szpitali. Następnie prof. Maciej Banach, wybitny polski kardiolog, który współpracują z Narodowym Instytutem Kardiologii w Kijowie (Strazhesko Institute of Cardiology) pomoże odpowiednie leki zakupić, a później przetransportować je do Ukrainy .

Wpłacajcie proszę. Do osoby, która wpłaci najwięcej przyjadę razem z Dawidem Karpiukiem
z zespołu Dziwna Wiosna i razem wykonamy u niej nasz najnowszy singiel “Na zakończenie dnia”. To nasza premiera. Oddamy Wam nasze serca i wszystko co w nas gra. Zagramy dla Was utwór po raz pierwszy. W Waszym domu, na Waszym podwórku, dla babci, dziewczyny lub taty. Jak tylko zapragniecie – apeluje Patrycja Markowska.

Link do aukcji: https://www.siepomaga.pl/patrycjamarkowska

Zobaczcie również: 

Zobacz nasze wpisy na Instagramie:

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA