MUZOTAKTTeledyskiMargaret publikuje teledysk do “Cry In My Gucci”

Margaret publikuje teledysk do “Cry In My Gucci”
M

Po tygodniu od jego wydania na kanale Gaja Hornby w końcu pojawił się teledysk do utworu!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Margaret niedawno dołączyła do globalnej kampanii EQUAL Spotify. Z tej okazji w serwisach cyfrowych pojawił się nowy singiel artystki – “Cry In My Gucci”, który stał się viralowym hitem na Tik Toku.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

“Cry In My Gucci” to to pierwszy utwór wokalistki od czasu wydania świetnie przyjętego “GELATO EP”. Za produkcję muzyczną singla odpowiada Bhav, który współpracował również ze światowej sławy artystami, takimi jak: Noah Cyrus, James Arthur czy Nicole Scherzinger. Pełen przepychu i pałacowych wnętrz teledysk to dzieło utalentowanego Alexa Paka.

Materiały promocyjne partnera

Singiel “Cry In My Gucci” w niecały tydzień po premierze stał się viralowym hitem na Tik Toku. Margaret z okazji premiery singla przygotowała specjalny układ taneczny, który został już wielokrotnie powtórzony przez użytkowników portalu.

EQUAL to przedsięwzięcie, którego celem jest wspieranie utalentowanych wokalistek z całego świata. W ramach globalnej kampanii Spotify przygotowało specjalne playlisty, dzięki którym słuchacze mają dostęp do najlepszej muzyki tworzonej przez kobiety z całego świata. Na playliście EQUAL w tym miesiącu znalazł się między innymi najnowszy utwór Margaret zatytułowany “Cry In My Gucci”.

Singiel “Cry In My Gucci” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA