MUZOTAKTNEWSYHotPlotaCamila Cabello w wyjątkowej odsłonie! Gwiazda zachwyciła miliony!

Camila Cabello w wyjątkowej odsłonie! Gwiazda zachwyciła miliony!
C

Seria ekskluzywnych Official Live Performances jest wynikiem kreatywnej współpracy z artystami i ich zespołami.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Wiodąca sieć teledysków Vevo prezentuje oficjalny występ latynoskiej gwiazdy z „Bam Bam” z jej nowego albumu „Familia”. Camila Cabello zachwyciła miliony! Tylko spójrzcie.

Camila Cabello i jej wyjątkowy występ!

Współpracując z największymi nazwiskami w branży, Vevo oferuje serię wyjątkowych występów, które zbliżają artystów do ich międzynarodowej publiczności. Specjalnie dostosowane kreacje pasują do wizji każdego artysty.

REKLAMA

„Możliwość zbudowania tego futurystycznego świata z artystką kalibru Camili była wielkim przywilejem”, mówi JP Evangelista, wiceprezes ds. treści, programowania i marketingu Vevo. „Seria polega na pracy w grupie, a Camila jest idealną współpracownicą z jasną kreatywną wizją. Ostateczny efekt jest lepszy, niż moglibyśmy sobie wyobrazić, i jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy zaprezentować tę serię jej fanom”.

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)

Materiały promocyjne partnera

Camila ściśle współpracowała z zespołem Vevo, aby stworzyć niestandardowy set skoncentrowany na radości, ruchu i wolności. „Bam Bam” zaczyna się w środku doliny otoczonej wzgórzami i czystym niebem.

Ubrana w biel, Camila przedziera się przez oazę, łącząc się z podobnie ubranymi tancerzami na okrągłej scenie. Znajdująca się na środku pastwiska scena jest oświetlona przez wielkie, lewitujące światło oraz przejęta przez naturę w surrealistyczny sposób. Gałęzie, liście i krzewy pełzną przez surrealistyczny świat i stapiają się w zachwycającą jedność.

Vevo to wiodąca sieć teledysków, która od ponad dekady łączy coraz większą publiczność na całym świecie z wysokiej jakości teledyskami. Założona przez Universal Music Group i Sony Music Entertainment w 2009 roku firma oferuje fanom na całym świecie szeroką gamę treści premium, prezentując oficjalne teledyski wraz ze stale rozwijanym asortymentem występów na żywo i innowacyjnymi oryginalnymi programami.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Od najlepszych supergwiazd po wschodzące nowe talenty, Vevo zapewnia niezrównane wsparcie artystom z całego spektrum muzycznego, na każdym etapie ich kariery. Vevo konsekwentnie ewoluowało w ciągu ostatniej dekady, aby przewodzić we współczesnym, ciągle zmieniającym się krajobrazie medialnym, obejmując partnerstwa z wieloma wiodącymi platformami dystrybucyjnymi.

Z ponad 25 miliardami wyświetleń w telewizji, na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych każdego miesiąca, Vevo dostarcza teledyski światu – kiedy, gdzie i jak chcą tego fani.

Zobaczcie również: 

Camila Cabello w Warszawie! Gwiazda promuje nowy album „Familia”
fot. instagram.com/camila_cabello
Camila Cabello ma swojego króla, a jest nim Pierce Brosnan
fot. instagram.com/camila_cabello

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA