MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuAmy Winehouse – „Live at Glastonbury 2007” na podwójnym winylu

Amy Winehouse – „Live at Glastonbury 2007” na podwójnym winylu
A

Wydawnictwo już dostępne w sprzedaży!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W 2007 roku Amy Winehouse dała niezapomniany koncert na głównej scenie festiwalu Glastonbury. Z okazji 15-lecia show oraz w związku z powrotem imprezy do kalendarza w 2022 roku, postanowiono po raz pierwszy wydać na płycie zapis wspaniałego występu legendarnej wokalistki na Pyramid Stage.

REKLAMA

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)

22 czerwca 2007 roku brytyjska gwiazda nie tylko wystąpiła na głównej scenie słynnego festiwalu, ale pojawiła się na jeszcze jednym koncercie na Glastonbury, tym razem na znacznie mniejszej Jazz World Stage.

Materiały promocyjne partnera

Cały koncert Amy Winehouse z Pyramid Stage wytłoczony został na dwóch winylowych płytach. Okładka zawiera przedmowę napisaną przez Emily Eavis, współorganizatorkę Glastonbury.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Amy Winehouse zadebiutowała w 2003 roku albumem „Frank”, po którym porównywana była do Billie Holiday. Popularność przyniósł jej jednak wydany trzy lata później drugi i ostatni longplay „Back to Black”.

Wyprodukowane przez Marka Ronsona dzieło zawierało hity „Rehab”, „You Know I’m No Good” czy tytułowy. Wydawnictwo wyróżniono m.in. pięcioma nagrodami Grammy. Po śmierci Amy Winehouse w 2011 roku ukazała się kompilacja „Lioness: Hidden Treasures”.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA