Maciej Stuhr: W drugim sezonie serialu „Szadź” pojawi się niezwykle ważna kobieta dla mojego bohatera
Obecność przyjaciółki z dawnych lat przywróci wspomnienie tragicznego zdarzenia.
Olivia Rodrigo i Joshua Bassett w duecie. Jest chemia?
Para ponownie zachwyciła fanów na całym świecie!
Laura Breszka: Pojawienie się dziecka to spełnienie marzeń, ale też szok
Zmagania współczesnych rodziców z rzeczywistością pokaże nowy serial komediowy „Mamy to".
Przyjaciele - wszystkie sezony online
Już od dzisiaj można do nich wracać w każdym momencie.
Magdalena Boczarska: Na ekranie coraz częściej obserwujemy mocne, kobiece bohaterki, które grają role wcześniej zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn
Aktorka z nieukrywaną satysfakcją wcieliła się w charyzmatyczną Saszę Załuską w serialu „Żywioły Saszy” wyprodukowanym dla stacji TVN.
Magdalena Boczarska: Łódź niedługo w filmach będzie udawała Paryż
W Łodzi osadzona jest również akcja serialu „Żywioły Saszy”, a główni bohaterowie próbują rozwikłać zagadkę serii podpaleń miejscowych kamienic. Zdjęcia do tej produkcji kręcone były m.in. na dworcu Łódź Fabryczna i na ulicy Włókienniczej.
Tamara Arciuch: Kobiety często boją się wyjść ze swojej strefy komfortu
Tamara Arciuch nie ma wątpliwości, że jej bohaterka z serialu „Tajemnica zawodowa” może być inspiracją dla innych kobiet, które tkwią w mało satysfakcjonujących relacjach, zarówno prywatnych, jak i zawodowych.
„Żywioły Saszy – Ogień”: Magdalena Boczarska o swojej nowej i trudnej roli
Aktorka nie ukrywa, że jej nowa bohaterka to postać zupełnie inna od tych, które do tej pory grała – skomplikowana, wielowymiarowa i niejednoznaczna.
Kuba Wesołowski wypowiedział się na temat Kuby Wojewódzkiego (WIDEO)
Kuba Wesołowski zdecydował się na udział w programie Kuby Wojewódzkiego. Zaznacza, że przez wiele lat konsekwentnie odmawiał, ponieważ uważał, że jego stateczne i spokojne życie nie jest ciekawym tematem do rozmowy w rozrywkowym show.
Magdalena Różczka: Bardzo współczuję wszystkim branżom i osobom, które ucierpiały przez pandemię. I aż mi głupio się przyznawać, ale u mnie zawodowo jest naprawdę bardzo dobrze
Magdalena Różczka przekonuje, że doskonale rozumie sytuację swoich kolegów i koleżanek po fachu, którzy są związani tylko ze sceną teatralną i w związku z pandemią przez wiele miesięcy nie mieli pracy.
Muzyka z filmu Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją
Jej autorem jest Łukasz Targosz, jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich kompozytorów filmowych.