Marcin Sójka walczy o miłość! Zobacz EMOCJONALNE wideo “Wróć”

W klipie wystąpiła piękna aktorka, Michalina Sosna.

Marcin Sójka walczy o miłość! Zobacz EMOCJONALNE wideo
fot. instagram.com/marcin_sojka_voice / Konrad Kultys

Zwycięzca „The Voice of Poland” w październiku 2019 roku wydał swój pierwszy solowy album. Nowy singiel zatytułowany “Wróć” to kolejny singiel promujący wydawnictwo “Kilka prawd”. O czym tym razem Marcin Sójka śpiewa?!

Marcin Sójka (33 l.) tym razem zaprezentował bardzo sentymentalną opowieść. Jak sam mówi – “Męskość to przede wszystkim walka do końca, zwłaszcza o to, co w życiu najważniejsze, otwarte przyznanie się do błędów i… szczere wyznanie uczuć”.

Nowy singiel “Wróć” to emocjonalny kawałek bardzo aktualny i uniwersalny.

“W dzisiejszych czasach, pozornie utrzymując bliskość, zbyt często oddalamy się od siebie”- tłumaczy Marcin Sójka.

„Wróć” w wykonaniu Marcina to świetny wzór wyznania, które w każdych okolicznościach warto zadedykować ukochanej osobie. Nic nie jest na zawsze, ale zawsze warto zawalczyć o miłość!

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Anna Maria Sieklucka zdradza kulisy filmu „365 dni” i pikantnych fragmentów

„Wróć” to czwarty po „Zaskakuj mnie”, „Dalej” i „Lepiej” singiel promujący debiutancki album Marcina Sójki „Kilka prawd”. Reżyserem nowego teledysku jest Konrad Aksinowicz, a w rolę partnerki Marcina wcieliła się aktorka Michalina Sosna

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez w GORĄCEJ sesji. Pokazała jędrne piersi! (ZDJĘCIA)

Zapraszamy do oglądania!

Marcin Sójka – Wróć

Marcin Sójka to zwycięzca 9. edycji „The Voice of Poland” i zdobywca „Karolinki”, czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu 2019.

Wokalista dał się poznać szerszej publiczności jako równy gość o stabilnej osobowości, obdarzony niezwykłym darem – głosem, który zjednał mu miliony wielbicieli.

Kto śledzi poczynania Marcina i dobrze zna jego pierwsze single – „Zaskakuj mnie”, „Dalej” i „Lepiej”, ten wie, że Sójka choć sam jest samoukiem hołduje starej dobrej szkole muzycznej stawiając przede wszystkim na melodię i harmonię.

Przywiązuje też wagę do każdego słowa. Dlatego jego debiutanckiej płyty słucha się z zapartym tchem, jak opowieści dobrego kumpla o życiu. Muzyk z jednej strony rozlicza się sam ze sobą, z drugiej ten album można potraktować jak rozmowę z kimś, komu o życiu można powiedzieć każdą prawdę! O miłości, samotności, strachu, pokonywaniu słabości… i zawsze pointa tego dialogu będzie pozytywna! W dodatku wszystko to wybrzmiewa w doskonałej oprawie muzycznej od dobrze znanych ww. singli, przez niezwykle emocjonalnie zinterpretowaną przez Marcina balladę „Płyń”, czy silne głosem wokalisty „Z każdym nowym dniem” po rytmiczny „Deszcz” o wzburzonych stanach świadomości, po których każdy z nas dryfuje niemalże codziennie, czy zaśpiewane z humorem „Posłuchaj”.

Album zamyka podsumowujący utwór „Na koniec”, który na pewno świetnie sprawdzi się na koncertach artysty, ale nie dajcie się zwieść… ten krążek, to dopiero początek zapowiadający prawdziwą i przyjacielską relację z Marcinem na długie lata, na co dzień i na wszystkie ważne momenty w Waszym życiu!

Marcin Sójka: Teraz może być już tylko „Lepiej”!
fot. materiały prasowe
Marcin Sójka ogłasza premierę debiutanckiego albumu
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie