Serial dokumentalny Depeche Mode już dostępny!

“SPIRITS in the Forest, to bardzo starannie stworzone dzieło, które zawstydza inne filmy o tej tematyce” – Forbes

Dave Gahan, lider Depeche Mode w szpitalu. Co z koncertem w Polsce?
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Depeche Mode razem z Sony Music Entertainment I BBH Entertainment ogłaszają światową premierę dokumentu „Depeche Mode: SPIRITS in the Forest” na Amazon Prime Video. Ta produkcja została opisana przez magazyn Forbes jako ustanawiająca nowe standardy w kategorii filmów koncertowych.  

Wyreżyserowany przez wyróżnianego twórcę – Antona Corbijn’a, „Depeche Mode: SPIRITS in the Forest” to relacja z trasy koncertowej 2017/2018 Global Spirit Tour, na której zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów na 115 koncertach na całym świecie.

Kinowa premiera dokumentu była się wielkim wydarzeniem, a film został obejrzany przez 220 000 osób w prawie 80 krajach. Bilety na wszystkie projekcje w Polskich kinach również zostały wyprzedane. Przychód ze sprzedaży biletów kinowych wyniósł 4,5 miliona dolarów.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Anna Maria Sieklucka zdradza kulisy filmu „365 dni” i pikantnych fragmentów

Dokument porusza tematykę przeżyć sześciu fanów grupy Depeche Mode i pokazuje emocjonujące występy zespołu podczas ostatnich koncertów z trasy, w tym na berlińskim Waldbühne („Forest Stage”). Film pokazuje nie tylko jak i dlaczego popularność grupy systematycznie wzrastała, ale również niesamowitą moc muzyki do tworzenia społeczności, inspirowania ludzi do przezwyciężania ich słabości i tworzenia więzi ponad podziałami.

„Depeche Mode: SPIRITS in the Forest” to nie film o muzyce tylko o ludziach i o relacjach jakie mogą dzięki muzyce powstać.

Depeche Mode zaprasza także fanów do zabawy w social mediach. W filmiku, który możecie znaleźć TUTAJ, w którym jeden z fanów znany z dokumentu (Dicken Schrader) opisuje po krótce swoją historię związana z zespołem.

Zaprasza w nim również wszystkich, których życie zostało zmienione przez Depeche Mode do nagrania własnych filmów i udostępniania ich z hashtagiem #SpiritsInTheForest. Niektóre z nich, zespół udostępni na swoich kanałach w mediach społecznościowych.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez i Shakira podgrzewają atmosferę przed Super Bowl

Spirits In The Forest – Dicken Schrader

You saw the film. What’s your Depeche Mode story? Share your video with the hashtag #SpiritsInTheForest and we'll share some of our favourites.

Opublikowany przez Depeche Mode Środa, 22 stycznia 2020
Depeche Mode
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Depeche Mode
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie