Demi Lovato potrzebuje kogoś. Już jest singiel “Anyone” (Lyric Video)

Nowy kawałek to jej "wołanie o pomoc"!

Demi Lovato potrzebuje kogoś. Już jest singiel
fot. materiały prasowe

Demi Lovato w niedzielę wieczorem, tj. 26 stycznia na ceremonii rozdania nagród Grammy zaprezentowała po raz pierwszy na żywo nowy utwór “Anyone”. Dziś singiel trafił do serwisów cyfrowych. Czy okaże się hitem? Sprawdźcie koniecznie.

Demi Lovato zapowiada wielki powrót. Dowodem na to, jest pierwsze po półtorarocznej przerwie wydawnictwo gwiazdy Disneya. Artystka napisała utwór pt. “Anyone” niedługo przed przedawkowaniem narkotyków w lipcu 2018 roku. Poruszający utwór opowiada o bezsilności, a wokalistka ujawnia w nim swoją słabość i prosi o pomoc.

“Próbowałam rozmawiać z moim pianinem, z moją gitarą / Rozmawiałam z moją wyobraźnią / Zaufałam alkoholowi” – słyszymy w tekście, a w refrenie Demi Lovato pyta: “Czy jest tam ktoś? / Potrzebuję kogoś”.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Demi Lovato we łzach zaśpiewała Anyone. Została nagrodzona owacjami na stojąco!

W trakcie ceremonii Grammy, Demi Lovato nie kryła wzruszenia, a wręcz musiała ponownie zacząć występ.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej płyta, “Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to “Tell Me You Love Me” z 2017 roku. Amerykana pojawiła się gościnnie na najnowszej płycie Christiny Aguilery, “Liberation”.

Na ekranie Lovato można było oglądać w produkcjach “Glee”, “Od zmierzchu do świtu” i “Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”.

Obecnie gwiazda pracuje nad nowym materiałem muzycznym z producentem Warrenem „Oak” Felderem. Będzie to najbardziej wrażliwy album, jaki wydała w swojej karierze. Wokalistka napisała teksty między innymi o przedawkowaniu, rehabilitacji czy walce z trzeźwością.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez i Shakira podgrzewają atmosferę przed Super Bowl

Anyone
Demi Lovato kusi nowymi zdjęciami w SKĄPYM bikini z lampartami (FOTO)
fot. instagram.com/ddlovato
Demi Lovato w stanie stabilnym, ale odwołuje koncerty
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie