Demi Lovato we łzach zaśpiewała Anyone. Została nagrodzona owacjami na stojąco!

Demi Lovato we łzach zaśpiewała Anyone. Została nagrodzona owacjami na stojąco!
fot. instagram.com/cbstv

To triumfalny powrót – Demi Lovato po długiej przerwie pojawiła się scenie 62. ceremonii rozdania nagród Grammy. Gwiazda zaśpiewała na żywo swój nowy singiel zatytułowany “Anyone”. Zobaczcie wideo jakich emocji dostarczyła nam wszystkim!

27-letnia Demi Lovato powróciła w wielkim stylu. Dwukrotna nominowana do nagrody Grammy piosenkarka zaszczyciła scenę wykonując nowy utwór pt. „Anyone”, który napisała przed przedawkowaniem w lipcu 2018 roku. 

Od wielu tygodni mówi się o tym, że gwiazda pracuje nad nowym materiałem muzycznym z producentem Warrenem „Oak” Felderem. Będzie to najbardziej wrażliwy album, jaki wydała w swojej karierze. Demi Lovato napisała teksty między innymi o przedawkowaniu, rehabilitacji czy walce z trzeźwością.

„Chociaż minęło już trochę czasu, odkąd występowała na żywo, dla niej to jak jazda na rowerze” – mówili znajomi piosenkarki przed Grammy. „Ona jest tak podekscytowana i nie może się doczekać, aby pokazać światu, co ma w zanadrzu” – dodają. Wreszcie mogliśmy być świadkami jej wielkiego powrotu na scenę.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: “Listy do M. 4” w drodze na kinowe ekrany

Demi Lovato na Grammy 2020

Demi Lovato pojawiła się na gali Grammy 2020 w pięknej długiej białej sukni z błyszczącymi ozdobami. Na początku występu ogromne wzruszenie ścisnęło jej gardło i poprosiła pianistę, aby zaczął od początku grać utwór. Głos wyraźnie było słychać szukał ujścia z bólu. Demi liryczną balladę zaśpiewała całym sercem, a łzy spływały jej po policzkach. Widownia była poruszona. To był bardzo emocjonalny występ – za taką Demi wielu fanów bardzo tęskniło.

Publiczność obdarzyła ją dobrze zasłużonymi owacjami na stojąco. Można śmiało powiedzieć, że to była wielka noc dla Demi. Gwiazda jest w pełni gotowa, by wrócić z nowym materiałem na scenę.

Tuż po występie Demi Lovato nie kryła wzruszenia. “Co za niewiarygodna noc. Pierwszy raz wróciłam na scenę od prawie 2 lat. Tak emocjonalnie było to dla mnie. Dziękuję wszystkim za miłość, wsparcie i dzielenie się tą chwilą ze mną. Kocham was wszystkich. 💗” – wyznała piosenkarka.

Zobaczcie ten niezwykły występ!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez i Shakira podgrzewają atmosferę przed Super Bowl

https://www.youtube.com/watch?v=AqtooBbxuaw
Demi Lovato we łzach zaśpiewała Anyone!
Demi Lovato
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Demi Lovato
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!