Taylor Swift politycznie. Nowość “Only the Young” (AUDIO)

Taylor Swift politycznie. Nowość
fot. instagram.com/taylorswift

Taylor Swift opublikowała piosenkę zatytułowaną “Only the Young”. Utwór pochodzi z dokumentu “Taylor Swift: Miss Americana”. Posłuchajcie kawałka poniżej na MUZOTAKT.pl

Kawałek zatytułowany “Only the Young” to polityczna wypowiedź Taylor Swift. Wokalistka śpiewa o tym, że tylko młodzi ludzie mogą zmienić sytuację w kraja gnębionym przez strzelaniny w szkołach. To “hymn dla milenialsów rozczarowanych współczesną polityką”.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Dokument “Taylor Swift: Miss Americana” jest dostępny w Netfliksie od dziś, 31 stycznia.

“To szczere i odkrywcze emocjonalnie spojrzenie na jedną z najbardziej kultowych artystek naszych czasów w okresie transformacji w jej życiu, gdy uczy się przyjmować swoją rolę nie tylko jako autorka tekstów i wykonawca, ale jako kobieta wykorzystująca siłę swojego głosu” – napisano w zapowiedziach.

Za reżyserię dokumentu “Taylor Swift: Miss Americana” odpowiada Lana Wilson. Film wyprodukowali Morgan Neville, Caitrin Rogers i i Christine O’Malley. Premiera 23 stycznia podczas festiwalu w Park City.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Emocjonujący występ w „The Voice Kids”. Cleo zalała się łzami! (WIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=GJU-S1t2r1M
Only the Young

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów – więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Artystka, która ma na koncie także role filmowe zagrała niedawno w musicalu “Koty”. Swift sportretowała Bombalurinę.

Taylor Swift przygotowuje musicalowy i optymistyczny album pop!
fot. materiały prasowe

Piosenkarka zagra na Open’er Festivalu w piątek, 3 lipca br. Amerykanka przyjedzie do Polski, by promować najnowszy album “Lover”, który ukazał się w sierpniu 2018 roku.

Taylor Swift z rekordem i świetnymi recenzjami
fot. instagram.com/taylorswift
Taylor Swift powraca w wielkim stylu! Zobacz klip "ME!"
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie