Justin Bieber wyjawił prawdę o narkotykach! Przyznał, że Hailey nie chciała z nim być…

Justin Bieber wyjawił prawdę o narkotykach! Przyznał, że Hailey nie będzie z nim, dopóki ich nie odstawi!
fot. instagram.com/haileybieber

Na YouTubie pojawił się kolejny odcinek mini serialu dokumentalnego o życiu gwiazdora. W odcinku zatytułowanym The Dark Seasons usłyszeliśmy między innymi liczbę leków i narkotyków, które zażywał Justin Bieber. To cud, że przeżył. Pomogła mu w tym Hailey Bieber…

„Był czas, kiedy popijałem leki na kaszel, MDMA i grzyby halucynogenne dla relaksu” – mówi Justin Bieber (25 l.) w najnowszym odcinku serialu “Justin Bieber: Seasons”. W cyklu zatytułowanym „The Dark Season” Justin opowiedział o uzależnieniu i walce o odzyskanie trzeźwości. 

„To była dla mnie tylko ucieczka. Byłem młody – jak wszyscy w branży i ludzie na świecie, którzy eksperymentują… [zrobiłem] normalne, ‘dorastające’ rzeczy. Ale moje doświadczenia były przed kamerą i patrzyłem na to z innej perspektywy. Miałem dużo pieniędzy i wiele rzeczy…” – wyznał Justin Bieber.

Ostatecznie zażywanie narkotyków osiągnęło punkt krytyczny. „Postanowiłem przestać, ponieważ [ponieważ] mogłem umrzeć” – mówi piosenkarz. „Moja ochrona przychodziła każdego wieczoru do pokoju, żeby sprawdzić puls. Ludzie nie wiedzą, jak to poważnie wyglądało. To było legalnie szalone. Budziłem się rano, a pierwszą rzeczą, którą robiłem, było zażywanie tabletek i palenie marihuany… tak rozpoczynałem swój dzień. To wszystko stało się po prostu przerażające” – przyznał Justin Bieber.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Justin Bieber ocalony!

Justin w pewnym momencie zdał sobie sprawę, że musi ratować swoje życie – wszystko dzięki Hailey Bieber (Baldwin). Wówczas niedoszła żona rzekła, że nie będzie angażować się w związek „dopóki nie zdecyduje się być trzeźwy”. Na szczęście to wystarczyło Biebsowi na przebudzenie. 

W dalszej części Justin Bieber opowiada także o depresji. „Staram się być coraz lepszym, ponieważ wiem, że bycie najlepszym ‘JA’ pomoże mi być najlepszym mężem, najlepszym ojcem, najlepszym przyjacielem, jakim mogę być. I dla wszystkich fanów, którzy chcą cieszyć się muzyką, którą tworzę. Nie mogę tego zrobić, jeśli nie jestem zdrowy i nie byłem zdrowy przez długi czas” – tłumaczy Kanadyjczyk.

„Czasami, gdy życie rzuca ci rzeczy, nad którymi nie możesz zapanować, twoją naturalną postawą jest być zdenerwowanym lub rozczarowanym lub zniechęconym” – mówi Justin Bieber, zastanawiając się nad swoim życiem. Oprócz walki z uzależnieniem i ostatnich problemów zdrowotnych omawia zmagania z lękiem. „Kiedy walczysz przez te uczucia, które są tylko uczuciami pod koniec dnia, i decydujesz się włożyć wysiłek w swoją pracę lub pasję… Wiem, że wiele osób czuje to samo, więc chcę tylko powiedzieć, że nie jesteście sami. Są ludzie, którzy przechodzą przez to z tobą. Życie jest warte życia. Jeśli nie zamierzasz się poddawać, jedyne, co możesz zrobić, to iść naprzód” – dodał Justin Bieber.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Emocjonujący występ w „The Voice Kids”. Cleo zalała się łzami! (WIDEO)

Dan + Shay + Justin Bieber = "10,000 Hours". To murowany hit!
fot. screen YouTube
Justin Bieber już zaplanował starość
fot. instagram.com/justinbieber
Justin Bieber oficjalnie ogłasza, że czeka na dziecko!
fot. instagram.com/justinbieber
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie