Zuza Jabłońska na temat hejtu! Oto jej rada (WIDEO)

Hejt rodzi hejt, więc walcz z nim miłością! #iloveyouhater 💚

Zuza Jabłońska na temat hejtu! Oto jej rada (WIDEO)
fot. materiały prasowe

Kilka tygodni temu Zuza Jabłońska wzięła udział w projekcie pod hasłem #DIGSTERSPOTLIGHT, w którym zaprezentowała wielki przebój „everything i wanted” z repertuaru Billie Eilish. Teraz w ramach kampanii marki Sprite powraca z utworem “Znasz mnie lepiej”, który porusza głęboko temat hejtu!

Zuza Jabłońska nie po raz pierwszy zabrała głos w ważnej społecznej sprawie. Pamiętamy klip do utworu pt. “Wisła”, który poruszał tematy odmienności oraz tolerancji. Młoda gwiazda odniosła się do szykanowania wśród młodych. “Poznając osoby wyglądające, ubierające i zachowujące się inaczej niż my, poszerzamy własne horyzonty” – tłumaczyła 17-letnia piosenkarka.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

W lipcu 2019 roku Zuza Jabłońska została ambasadorką Sprite. W niniejszej kampanii artystka mówi o odpowiadaniu miłością na hejt. Trzeba przyznać, że Zuza wraz ze swoją historią idealnie wpisuje się w główne przesłanie akcji. To zainspirowało wokalistkę do stworzenia dedykowanego utworu i klipu, w którym pokazuje, jak radzi sobie z wszechobecnym hejtem.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. “Świetna piosenka szybko wpada w ucho 😍😍”, “Obłęd! 😍”, “OMG♥️”, “Pięknie ❤️❤️”, “Mega sztosss” – komentują Internauci.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”

Zapraszamy do obejrzenia klipu „Znasz mnie lepiej”:

Znasz mnie lepiej

Zuza Jabłońska zyskała rozgłos dzięki pierwszej edycji „The Voice Kids”, w której pod trenerskim okiem Barona i Tomsona doszła do ścisłego finału. Debiutowała singlem „Sami”, który dotychczas zgromadził ponad 4 mln streamów.

Wielkim przebojem okazał się kolejny utwór młodej artystki – „Powiedz mi to twarz” z gościnnym udziałem Jana-Rapowanie i Silesa. Kawałkowi towarzyszył manifest związany z problemami w codziennej komunikacji międzyludzkiej oraz zjawiskiem hejtowania w internecie. Singiel dotarł na szczyt zestawienia najpopularniejszych utworów w radiach w Polsce i ma już status złotej płyty. Teledysk – nominowany do Fryderyka – obejrzano już ponad 15 mln razy. Łączna liczba streamów audio i wideo wynosi prawie 19 mln. Utworu „Spacer po linie” dotychczas odsłuchano w serwisach cyfrowych 3,3 mln razy.

Zuza Jabłońska to jedna z najbardziej charakterystycznych artystek młodego pokolenia.
fot. materiały prasowe
Zuza Jabłońska z bardzo ważnym przekazem w klipie „Wisła”. To trzeba zobaczyć!
fot. materiały prasowe
Margaret, Roksana Węgiel, 4 Dreamers i inne gwiazdy na 20 urodzinach Cartoon Network
Zuza Jabłońska
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!