Rosalie. zapowiada przebojowy album! Zobacz klip “Nie mów”

Znamy drugi singiel, tytuł i datę premiery płyty Rosalie.!

Rosalie. zapowiada przebojowy album! Zobacz klip
fot. materiały prasowe

Dwa miesiące temu Rosalie. zapowiedziała debiut w nowej wytwórni oraz singlem “Chmury” drugi studyjny krążek. Teraz artystka zaprezentowała kolejny singiel “Nie mów”, który zwiastuje krążek pt. „IDeal”. Premiera już 20 marca. Do kawałka powstał klip, który możecie zobaczyć już teraz na MUZOTAKT.pl

“Ideal to album, który kocham całym sercem i nie mogę się doczekać jego wydania” – napisała na Instagramie Rosalie.. 27-letnia piosenkarka wraz z opublikowaniem nowego teledysku, poinformowała fanów, że ruszył właśnie preorder limitowanej wersji płyty „IDeal”. Za produkcję nowego singla „Nie mów” odpowiedzialny jest duet Marcin Makowiec i Michał Lange, wspierani m.in. przez Chloe Martini. To bezsprzecznie jeden z najbardziej przebojowych utworów w dyskografii Rosalie.. Nagranie obrazuje wideo przygotowane przez Kubę Bujasa i Krzysztofa Kosza, którzy mają w swoim portfolio teledyski dla Pro8l3mu czy Synów.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Album „IDeal” to przede wszystkim rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną.

“Liczba zagranych koncertów, zdobyta pewność siebie na scenie, nawet niektóre porażki bardzo wzmocniły moją wizję na ten krążek. Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier. Siedzenie w studio z trzema dodatkowymi osobami początkowo wydawało mi się absurdalne, byłam przyzwyczajona do pracy w pojedynkę, ale emocje i ilość pomysłów, które rodziły się podczas takich sesji, były czymś totalnie odjechanym. Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej” – zdradza Rosalie.

Premierze płyty będzie towarzyszyła trasa koncertowa IDeal Tour:
22.03 Warszawa, Niebo
27.03 Wrocław, Stary Klasztor
28.03 Gdańsk, Grizzly Drizzly
29.03 Toruń, NRD Klub
03.04 Kraków, ZetPeTe
04.04 TBA
23-25.04 Poznań, Spring Break

Bilety dostępne na www.biletomat.pl.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”

Nie mów

Preorder w dwóch wersjach dostępny jest od dziś na www.sheisrosalie.pl. Zdjęcie okładkowe przygotowała Zuza Krajewska, a projekt graficzny ekipa Full Metal Jacket. Limitowana wersja różnić się będzie sposobem wydania, a także zawierać będzie kilka dodatkowych gadżetów. Każdy egzemplarz będzie ręcznie podpisany przez artystkę.

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie