Antek Smykiewicz prezentuje singiel “Jak wiatr” i zapowiada nowy album

Antek Smykiewicz prezentuje singiel
fot. instagram.com/antek_smykiewicz

Debiutancki album wokalisty został wydany w maju 2016 roku. Płyta osiągnęła status platynowej płyty, promujący ją singiel został hitem radiowym, a teledysk do piosenki przekroczył 50 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Dziś Antek Smykiewicz powraca z nowym materiałem.

Antek Smykiewicz (32 l.) po czterech latach wraca z nowym, lirycznym singlem zatytułowanym “Jak Wiatr”. Utwór zapowiada drugą płytę artysty, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Sam artysta tak opisuje nowy utwór: Wielu ludzi, których spotykamy wkracza w nasze życie i odchodzi bez echa. “Jak Wiatr” to opowieść, o tych którzy pozostają w nas na zawsze kształtując nasze myśli, duszę i serca. Nie zawsze coś, co się kończy fizycznie, kończy się dla nas również gdzieś w środku. Wielokrotnie zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby mimo braku ich fizycznej, namacalnej postaci żyją w naszej pamięci dalej, a echa ich obecności nieustannie w nas wybrzmiewając opiewają nasze serca – jak wiatr. Sam w życiu spotkałem przynajmniej kilka osób których już przy mnie nie ma, a mimo to ich głosy zostaną ze mną na zawsze. Bo pamięć przenika wszystko…

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Antek Smykiewicz zapowiada nowy krążek!

Fani Antka Smykiewicza są zachwyceni nowym singlem “Jak Wiatr”. “Piękna piosenka pozdrawiam :*<3”, “Piękna piosenka♥️ dobra robota♥️”, “Masz chłopie kawał głosu 👏”, “Cudowna piosenka! 🙂 Warto było czekać 😋 Pozdrawiam 😎”, “super nuta!”, “Piękne słowa, muzyka, piosenka i całość.👏❤️👍”, “Piękna piosenka, zresztą jak Pana wszystkie 🙂❤️” – piszą Internauci pod teledyskiem na YouTubie.

Jak podoba wam się utwór?

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”

Antek Smykiewicz – Jak Wiatr

Antek Smykiewicz to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Jest jednym z najciekawszych, funkcjonujących obecnie głosów młodego pokolenia. Początkowo szerszej publiczności dał się poznać jako laureat drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, półfinalista 7 edycji Must Be The Music i laureat Żelaznej Twojej Twarzy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jego debiutancki singiel “Pomimo Burz” na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, otrzymał status Diamentowej Płyty, a teledysk do singla odnotował oszałamiającą liczbę prawie 50 milionów wyświetleń. To niewątpliwie najmocniejszy debiutant w historii.

Antek Smykiewicz
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!