Ariana Grande maleńką wróżką w w drugim sezonie serialu “Kidding”

Ariana Grande maleńką wróżką w w drugim sezonie serialu
fot. instagram.com/arianagrande

Wiemy, kogo już zagra Ariana Grande w drugim sezonie serialu “Kidding” z Jimem Carreyem w roli głównej. Garść szczegółów już teraz podsyłamy wam na MUZOTAKT.pl

Ariana Grande bardzo jest podekscytowana swoją rolą w serialu. „Żadne słowa nie oddają tej chwili radości” – wyznała gwiazda. „Dziękuję za najbardziej wyjątkowe doświadczenie w moim życiu. Nic nie jest bardziej szalone niż praca i spędzanie czasu z kimś, kogo uwielbiałeś i uwielbiasz, zanim jeszcze mu o tym powiedziałeś… To było moje marzenie” – dodała piosenkarka. Premiera drugiego sezonu serialu “Kidding” odbędzie się 23 lutego.

Gwiazda popu, Ariana Grande (26 l.) pojawi się w cyklu jako Piccola Grande – wróżka nadziei. Wokalistka nie tylko zagra, ale i zaśpiewa. – Podbije wasze serca i wzruszy do łez – zapewnia producent Dave Holstein. – Swym wspaniałym głosem zaśpiewa dwie oryginalne piosenki. Jest uosobieniem nadziei.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Głównym bohaterem serialu “Kidding” jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey) – legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Mężczyzna jest wzorem mądrości i dobroci życiowej zarówno dla najmłodszych widzów, tych o dopiero kształtujących się umysłach, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach. Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. W efekcie dobry człowiek zanurzony w okrutnym świecie zaczyna odchodzić od zmysłów, co jednocześnie jest źródłem komizmu i chwyta za serce. Pomysłodawcą serialu jest Dave Holstein.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”. Jej czwarty album “Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Ostatnia płyta “Thank U, Next” wyszła 8 lutego 2019 roku.

Ariana Grande z pierwszym koncertowym albumem w karierze
fot. materiały prasowe
Ariana Grande i 2 Chainz kolaboracja!
fot. instagram.com/arianagrande
Ariana Grande zapowiada nową muzykę! Premiera już latem?!
fot. instagram.com/arianagrande
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!