MUZOTAKTNEWSYGwiazdyNie żyje Orson Bean! Aktor z "Doktor Quinn" i "Gotowych na wszystko" zginął w wypadku

Nie żyje Orson Bean! Aktor z “Doktor Quinn” i “Gotowych na wszystko” zginął w wypadku
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Orson Bean, znany z serialu “Gotowe na wszystko”, “Doktor Quinn” czy filmu “Być jak John Malkovich” został śmiertelnie potrącony. Aktor miał 91 lat.

Orson Bean zmarł w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło 7 lutego podczas spaceru w pobliżu bulwaru Venice i Shell Avenue, w Los Angeles. Bean najpierw został potrącony przez jeden pojazd, a następnie, gdy upadł przez kolejny. Wypadek okazał się śmiertelny. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu teatru, w którym występowała jego żona, Alley Mills.

REKLAMA

“Jestem zrozpaczona tragiczną śmiercią mojego drogiego przyjaciela Orsona Beana. Był jednym z najmilszych i najzabawniejszych ludzi, jakich kiedykolwiek znałam. Był niesamowicie utalentowany… Spoczywaj w pokoju mój przyjacielu. Moje serce jest złamane, przesyłam miłość i kondolencje dla jego pięknej żony Alley i całej jego rodziny. ♥” – napisała Jane Seymour z serialu “Doktor Quinn”.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Materiały promocyjne partnera

Orson Bean z powodzeniem prowadził karierę aktorska od lat 50. Wśród jego najbardziej znanych ról są te z filmów “Cud na 34. ulicy”, “Być jak John Malkovich”, “Anatomia Morderstwa”, a także telewizyjnych produkcji “Współczesna rodzina”, “Gotowe na wszystko” i “Doktor Quinn”.

Był trzy razy żonaty. 2 lipca 1956 ożenił się z aktorką Jacqueline de Sibour, która występowała pod pseudonim Rain Winslow, córką francuskiego szlachcica i pilota Vicomte Jacquesa de Sibour i jego żony Violette B. Selfridge (córki urodzonego w Ameryce brytyjskiego oddziału magnata sklepowego Harry’ego Gordona Selfridge). Przed rozwodem w 1962 Bean i Jacqueline mieli jedno dziecko, córkę Michele. 3 października 1965 poślubił aktorkę i projektantkę mody Carolyn Maxwell, z którą miał troje dzieci: dwóch synów – Maxa i Ezekiela oraz córkę Susannah. Rozwiedli się w 1981. 18 kwietnia 1993 ożenił się z Alley Mills, 23 lata młodszą od siebie aktorką. Mieszkali w Los Angeles do jego śmierci w 2020.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”

Nie żyje Orson Bean! Aktor z "Doktor Quinn" i "Gotowych na wszystko" zginął w wypadku
fot. instagram.com/janeseymour
Nie żyje Orson Bean! Aktor z "Doktor Quinn" i "Gotowych na wszystko" zginął w wypadku
fot. instagram.com/janeseymour
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA