5 Seconds of Summer zapowiadają nowy album „Calm”

Pop-rockowa grupa opublikowała teledysk do najnowszego singla "No Shame".

5 Seconds of Summer zapowiadają nowy album „Calm”
fot. Andy Deluca

5 Seconds of Summer ogłaszają premierę nowego albumu. „Calm” ukaże się 27 marca. Już teraz można posłuchać singla promującego wydawnictwo – „No Shame”. Przypominamy, że 5SOS to gwiazda tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival.

„Calm” to czwarty album studyjny 5 Seconds of Summer. „No Shame” to kolejny po „Easier” i „Teeth” singiel promujący wydawnictwo. Jak mówi wokalista. Luke Hemmings: – Nie każdy zespół ma tyle szczęścia, by dotrzeć do etapu czwartej płyty. Cały czas staramy się rozwijać i próbować nowych rzeczy. Na nowej płycie znajdą się kawałki, które sprawiają, że czujemy dumę, będąc członkami zespołu.

Za reżyserię klipu odpowiada Hannah Lux Davis. Wideo, przypominające “Black Hole Sun” Soundgarden, przedstawia muzyków w maleńkim pomieszczeniu oraz pełne przerysowań i zniekształceń fabularyzowane scenki. – Fantastycznie się pracowało z chłopakami – przekonuje reżyserka. – Byli nieustraszeni w każdej scenie i w pełni mi zaufali. Dzięki temu stworzyliśmy tak silnie oddziałującą wizualizację. To coś nowego dla nas wszystkich.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Hailey Bieber w OSZAŁAMIAJĄCEJ sukience na imprezie “Vanity Fair”. Nie można oderwać…

Pierwszy singiel promujący „Calm”, „Easier”, trafił do zestawienia najlepszych piosenek 2019 przygotowanych przez „Billboard”. 5SOS to jedyny zespół (nie grupa wokalna), którego trzy albumy debiutowały na pierwszym miejscu Billboard 200. Zespół sprzedał na całym świecie 9,6 mln egzemplarzy płyt, a łączna liczba streamów ich katalogu przekracza 7 miliardów. 5SOS tworzą Luke Hemmings (wokal/gitara), Michael Clifford (wokal/gitara), Calum Hood (wokal/bas) oraz Ashton Irvin (wokal/perkusja). Formacja ma na koncie American Music Award, People’s Choice Award, dwie iHeartRadio Music, osiem MTV EMA i szereg innych nagród.

5 Seconds of Summer jest gwiazdą Orange Warsaw Festivalu, który odbędzie się w dniach 5-6 czerwca.  

Tracklisting – CALM 
1. Red Desert
2. No Shame
3. Old Me
4. Easier
5. Teeth
6. Wildflower
7. Best Years
8. Not In The Same Way
9. Lover Of Mine
10. Thin White Lies
11. Lonely Heart
12. High

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”

No Shame
5 Seconds of Summer (5SOS) z najlepszym utworem w karierze!
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie