Harry Styles tańczy salsę z rodzicami Jamesa Cordena

Harry Styles tańczy salsę z rodzicami Jamesa Cordena
fot. instagram.com/harrystyles

Harry Styles i John Cena dobrze bawią się w Miami z rodzicami Jamesa Cordena. Zobaczcie wideo poniżej na MUZOTAKT.pl

James Corden i Harry Styles są dobrymi przyjaciółmi i jak się okazuje, rodzice Jamesa są wielkimi fanami piosenkarza One Direction. James Corden zaprosił swoich rodziców, Margaret i Malcolma, do Miami przy okazji Super Bowl. Zamiast jednak koncentrować się na sportowym wydarzeniu państwo Corden chodzili po mieście i zaczepiali celebrytów. Udało im się m.in. zatańczyć salsę z Harrym Stylesem i urządzić zawody w bardzo szybkiej jeździe na wózkach z Johnem Ceną.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Hailey Bieber w OSZAŁAMIAJĄCEJ sukience na imprezie “Vanity Fair”. Nie można oderwać…

John Cena zagrał ostatnio w filmie “Szybcy i wściekli 9”.

Harry Styles, który właśnie skończył 26 lat, album “Fine Line”, wydał 13 grudnia 2019 roku. „Fine Line” to drugi studyjny album Harry’ego Stylesa, którego debiutancki album wydany w 2017 roku osiągnął w Polsce status platynowej płyty. Materiał artysty dostępny jest w trzech wariantach: na CD, winylu oraz w wersji specjalnej, zawierającej 32-stronicową książeczkę z ekskluzywnymi zdjęciami zrobionymi w czasie powstawania płyty. Na albumie znalazło się 12 utworów, w tym singiel „Lights Up”, który odsłuchano już ponad 100 milionów razy.

Kilka miesięcy temu Harry Styles negocjował rolę księcia Eryka w filmie “Mała syrenka”, ale ostatecznie zrezygnował z roli. Nie tak dawno widzowie mogli go oglądać w “Dunkierce”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Ariana Grande CAŁUJE się w barze z tajemniczym mężczyzną! Do sieci wyciekło…

The Late Late Show

Harry Styles ogłosił na 2020 rok trasę koncertową Love On Tour, która promować będzie jego nadchodzący album “Fine Line”. Trasa rozpocznie się w kwietniu w Wielkiej Brytanii, a następnie zawita do innych krajów w Europie i do Ameryki Północnej. Trasa zakończy się w Meksyku w październiku. W Polsce artysta wystąpi w TAURON Arenie Kraków 10 maja!

Harry Styles tańczy salsę z rodzicami Jamesa Cordena
fot. instagram.com/harrystyles
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie