Serial “Przyjaciele” powraca! Nowe zdjęcie zachwyciło 9 milionów fanów.

Serial Przyjaciele powraca! Nowe zdjęcie zachwyciło 9 milionów fanów
fot. instagram.com/mleblanc

O tym, że serial “Przyjaciele” wraca mówiło się od kilku miesięcy. Jesienią 2019 roku Jennifer Aniston pojawiła się w programie “The Ellen DeGeneres Show”, gdzie zdradziła, że do jakiejś formy ponownego spotkania serialowych “Przyjaciół” dojdzie. Aktorka wówczas zapewniła jednocześnie, że nie będzie to kontynuacja serialu. Dziś stacja HBO Max wydała oficjalny komunikat dotyczący powrotu “Przyjaciół”.

Po blisko 15 latach serial “Przyjaciele” jeszcze raz! “To dzieje się naprawdę!” – tak zostało opatrzone podpisem zdjęcie, które 21 lutego opublikowała w sieci między innymi: Jennifer Aniston , Courteney Cox , Lisa Kudrow , Matthew Perry i David Schwimmer. Matt LeBlanc również zamieścił podobny post na Instagramie, ale dołączył fotografię z popularnego serialu “M*A*S*H”. Zapewne taki żart z jego strony, ale trochę to zdezorientowało niektórych fanów, którzy nie byli dotychczas zaznajomieni z komediowym serialem o grupie amerykańskich chirurgów wojskowych i pielęgniarek służących w szpitalu polowym podczas wojny w Korei w latach 50-tych. Serial “M*A*S*H” był emitowany przez telewizję CBS w latach 70-tych.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Jennifer Lopez pokazała całe JĘDRNE CIAŁO! To zdjęcie jest hitem Internetu. Zobaczcie!

Przyjaciele 2020

Wiadomo, że 24 lutego br. rozpoczną się nowe zdjęcia na działce należącej do Warner Brothers w Burbank, w Kalifornii. Tam zostanie nakręcony specjalny godzinny odcinek “Przyjaciół” na potrzeby nowego serwisu HBO Max. Oczywiście powrócą wszyscy aktorzy znani z oryginału, czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry oraz David Schwimmer. Projekt będzie nadzorowany przez twórców serialu Davida Crane’a i Martę Kauffman. Jak donoszą amerykańskie źródła, każda z sześciu gwiazd za udział w odcinku specjalnym “Przyjaciele” otrzyma bardzo wysoką gażę, bo aż 3-4 miliony dolarów. Premiera została zapowiedziana na maj 2020 roku. “Ten, w którym znowu się spotykają” – tak ma nosić tytuł nowego odcinka “Przyjaciół”.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać, zdjęcie na instagramowym profilu Jennifer Aniston polubiło blisko 10 milionów Internautów. Nie brak także entuzjastycznych komentarzy. “O mój Boże AAAAAAHHHHHHHHHH 😳😱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️”, “Nareszcie”, “W końcu”, “Super wiadomość”, “Tyle lat czekaliśmy” – czytamy w komentarzach. Niektórzy żartobliwie skomentowali zdjęcie promujące odcinek specjalny: “Taka jazda byłaby dziś nielegalna”.

Przypomnijmy, że nowy serwis streamingowy HBO Max powołany przez Warner Bros. zapewnił sobie wyłączne prawa do archiwalnych sezonów serialu “Przyjaciele”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Ariana Grande CAŁUJE się w barze z tajemniczym mężczyzną! Do sieci wyciekło…

Zobacz finałową scenę serialu Przyjaciele
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!