Daria Zawiałow: Zobacz kosmiczne wideo do singla “Gdybym miała serce”

Daria Zawiałow: Zobacz kosmiczne wideo do singla
fot. instagram.com/zavialovd

Daria Zawiałow zaprezentowała kolejny świetny singiel z wydanej w marcu 2019 roku płyty “Helsinki”. Czy kawałek “Gdybym miała serce” okaże się hitem i podbije listy przebojów?! Sprawdźcie koniecznie poniżej lyric video – na MUZOTAKT.pl

– “Gdybym miała serce” jest naszym ulubionym utworem z albumu “Helsinki” – mówi 27-letnia Daria Zawiałow. Jak dotąd osobiście nie miałam faworytów wśród swojej twórczości, ale z tego numeru jestem wyjątkowo dumna. Podobne zdanie mają chyba nasi słuchacze – to dzięki setkom próśb postanowiliśmy zaserwować jeszcze jednego singla. Wcześniej wydawało nam się po prostu, że utwór ten nie ma “singlowego potencjału”. Spełniliśmy życzenia naszych fanów i przy okazji swoje ukryte pragnienia – mamy nadzieje, że “Gdybym miała serce” znajdzie uznanie wśród szerszej publiczności – dodaje Daria Zawiałow.

To jeszcze nie koniec niespodzianek jakie Daria przygotowała w tym roku swoim fanom. Obserwujcie ją, bo będzie się działo!

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Jennifer Lopez pokazała całe JĘDRNE CIAŁO! To zdjęcie jest hitem Internetu. Zobaczcie!

Baczne obserwacje rzeczywistości Daria Zawiałow zamyka w trafnych zwrotkach i refrenach, po raz kolejny udowadniając, że możemy nazywać ją nie tylko zjawiskową wokalistką, ale i zdolną autorką. Artystka nie mówi we własnym imieniu – staje się narratorką i oddaje głos stworzonym przez siebie bohaterom. Kiedy trzeba, razem z nimi krzyczy i gani, waha się i szuka odpowiedzi na trudne pytania.

– Helsinki dosłownie stworzyły w mojej głowie obraz własnego świata. Wyobrażam sobie to miasto jako bajkowe, nierzeczywiste i chłodne jak moje piosenki. Jest to dla mnie pewnego rodzaju azyl, odległe miejsce, do którego mogłabym uciec – mówi Daria Zawiałow.

– Położone nad wodą, otoczone jeziorami, mogłoby stanowić dla mnie wspaniałą inspirację do tworzenia i obcowania z naturą. Od zawsze marzyłam żeby się tam wybrać, ale nigdy nie miałam okazji. Być może moja mityczna podróż stanie się realna właśnie teraz po premierze albumu.

Przy tworzeniu albumu Daria postawiła na pomoc duetu, który wspierał ją na debiutanckim albumie “A Kysz!” – współautorami utworów z płyty “Helsinki” są bowiem Michał Kush oraz Piotr Rubik. Muzycznie jest eklektycznie – mocne gitarowe riffy artystka łączy ze splotem elektronicznych brzmień. Serwuje utwory z pazurem, ale też kojące ballady. Piosenek jest trzynaście, na wersji Deluxe Edition szesnaście. Jedną z nich, “Winter Is Coming”, wokalistka śpiewa po angielsku.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Ariana Grande CAŁUJE się w barze z tajemniczym mężczyzną! Do sieci wyciekło…

Gdybym miała serce

Tracklista albumu “Helsinki”:

1. Płynne Szczęście
2. Helsinki
3. Punk Fu!
4. Gdybym miała serce
5. Szarówka
6. Winter Is Coming
7. Hej Hej!
8. Saloniki
9. Zbrodnie Ikara
10. Nie dobiję się do Ciebie
11. Majami Synek
12. Wielka płyta
13. Iskrzę się
Dodatkowe utwory na Deluxe Edition: 
14. Kryzys wieku naszego
15. Zimne ognie
16. Freddie

Daria Zawiałow
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie