Zoë Kravitz uwielbia Billie Eilish i pracuje nad nową płytą

Zoë Kravitz uwielbia Billie Eilish i pracuje nad nową płytą
fot. Instagram @zoeisabellakravitz, @billieeilish

Rola w serialu “Przeboje i podboje” przypomniała Zoë Kravitz o jej muzycznych obowiązkach. Gwiazda przyznała również, że podziwia i uwielbia Billie Eilish. Co jeszcze zdradziła?

Zoë Kravitz w 2014 roku wydała album pod szyldem LolaWolf. Teraz artystka pracuje nad nowym materiałem z Jackiem Antonoffem. – Ciężko jest się skoncentrować tylko na muzyce, bo ciągle mam jakieś zajęcia – mówi Zoë Kravitz. – Ale gdy tylko mamy okazję spotykamy się w studiu z Jackiem. Mam nadzieje wydać album pod koniec roku.

Zoë Kravitz, której życie zawsze przepełnione było muzyką przyznaje że jest zafascynowana Billie Eilish. – Mam obsesję na jej punkcie – mówi Zoë Kravitz. – Ona jest fenomenalna, jest jak powiem świeżego powietrza. To prawdziwa artystka.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Selena Gomez po raz kolejny apeluje do fanów! “To przerażające…”

Film “Przeboje i podboje” z 2000 roku oparty był na książce Nicka Hornby’ego. Bohaterem był właściciel sklepu z płytami winylowymi, który ma problemy z życiem uczuciowym. W filmie zagrali John Cusack, Iben Hjejle, Jack Black i Lisa Bonet.

W serialowej wersji Hulu główną postacią jest kobieta. Zoë Kravitz gra Rob, właścicielkę sklepu płytowego, która ma obsesję na punkcie współczesnej muzyki. Co ciekawe matka Zoe Kravitz, Lisa Bonet, zagarła jedną z dziewczyn Johna Cusacka w filmie “Przeboje i podboje”. Jake Lacy zagra Clyde’a, który właśnie przeprowadził sie z Nowego Jorku do Los Angeles. Choć nie interesuje go muzyka, wzbudzi zainteresowanie Rob dzięki otwartości i poczuciu humoru. W cyklu grają też Da’Vine Joy Randolph, David H. Holmes oraz Kingsley Ben-Adir.

Za scenariusz odpowiadają Veronica West oraz Sarah Kucserka (“Brzydula Betty”).

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski! Czy osiągnie sukces z “Empires”?

Billie Eilish oficjalnie śpiewa dla Jamesa Bonda
fot. instagram.com/billieeilish
Billie Eilish
Billie Eilish fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Zoë Kravitz będzie Kobietą-Kotem
fot. instagram.com/zoeisabellakravitz
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie