Kasia Lins zapowiada drugi studyjny album „Moja wina” (WIDEO)

Piosenkarka powraca w pięknym stylu. Zobaczcie jej najnowszy klip.

Kasia Lins zapowiada drugi studyjny album „Moja wina” (WIDEO)
fot. Sonia Szóstak

W 2018 roku Kasia Lins debiutowała ze świetnie przyjętym krążkiem „Wiersz ostatni”. Teraz powraca z nowym singlem „Rób tak dalej”, który zapowiada nowy album pt. „Moja wina”.

Autorami teledysku są Kasia Lins i Karol Łakomiec. Zdjęcia powstały w niezwykłej przestrzeni Teatru Słowackiego w Krakowie. Piosenkę przedpremierowo można było usłyszeć 24 lutego w audycji Anny Gacek „Aksamit”.

„Rób tak dalej” to opowieść o ciekawości i niezaspokojeniu, o potrzebie, która jest powodem, a staje się sensem. O dążeniu do poznania i procesie odkrywania jako głównej sile napędowej relacji z drugą osobą. Duszny nastrój muzyki złączony z nocnym obrazem i niepokojącą fabułą w pełni uosabia ducha nadchodzącej płyty.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Marcin Maciejczak z „The Voice Kids” pojedzie na Eurowizję Junior 2020?

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów. W 2018 roku wydała album „Wiersz ostatni”, który spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem zarówno ze strony słuchaczy jak i krytyków. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzują: gęsta atmosfera oraz kinematograficzny nastrój. Kasia występowała m.in. na 55. KFPP w Opolu na Scenie Alternatywnej, Open’er Festival oraz festiwalu Męskie Granie. W 2019 roku była dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyk (w kategoriach Album Roku Pop Alternatywny oraz w kategorii Autor Roku).

Nadchodzący album artystki zatytułowany „Moja wina”, to zbiór opowiadań o raju i piekle, grzechu i przebaczeniu, uniesieniach i impasach. Kasia Lins jest autorką wszystkich tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.

Artystka koncertuje w składzie: Kasia Lins, Karol Łakomiec, Zuzanna Kłosińska, Agnieszka Bigaj, Wiktoria Jakubowska.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski! Czy osiągnie sukces z “Empires”?

Rób tak dalej
Kasia Lins w 2018 roku wydała album „Wiersz Ostatni”
fot. Karol Łakomiec © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie