Alma zostaje na noc

Niesamowita energia sceniczna tej fińskiej sensacji popu łączy się z niezwykle kreatywną wizją tego, czym może być muzyka pop

Alma zostaje na noc
fot. materiały prasowe

Alma opublikowała trzy nowe utwory z nadchodzącego albumu.

Fińska wokalistka Alma wydała dzisiaj trzy nowe utwory, w tym swój nowy singel “Stay All Night”. To kolejne ujawnione piosenki z nadchodzącego debiutanckiego albumu Almy “Have U Seen Her”, który ukaże się 15 maja. Utwór “Stay All Night” został wyprodukowany przez HitImpulse, zespół producencki który stworzył przebój “Chasing Highs”.

– Napisałam tę piosenkę dla siebie, co niektórych dziwi, ponieważ mają wrażenie, że kierowany jest do innej osoby – mówi Alma. – Potrzebowałam wtedy zachęty do bycia wolną i niezastanawianie się, co będzie jeśli. Teraz, kiedy mam wątpliwości, pytam siebie: “Czy to byłoby naprawdę takie złe? Może faktycznie powinnam zostać na noc”.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora nie do poznania! Niezwykła metamorfoza (GORRĄCE ZDJĘCIA)

Na EP-ce “Have U Seen Her (Part II)”, która ukazała się wraz z premiera singla, znalazły się także utwory “King Of The Castle” oraz “Find Me”. Wcześniej ukazały się już utwory “Have U Seen Her?” oraz “Worst Behaviour” ft. Tove Lo. Wszystkie znajdą się na nadchodzącym albumie Almy, którego premiera zaplanowana jest na 15 maja.

Dwudziestoczteroletnia wokalistka tworzy pop, ale ma punkową duszę. W swoich utworach otwarcie porusza tematy samoakceptacji, depresji, lęku, praw kobiet oraz seksualności, a do jej fanów należą już między innymi Annie Mac, Miley Cyrus, Elton John i Dua Lipa. Jest współautorką ostatnich przebojów Miley Cyrus “Mother’s Daughter” i “Slide Away”, a także piosenki “Don’t Call Me Angel” Ariany Grande, Miley Cyrus i Lany Del Rey do “Aniołków Charliego”. Tworzyła także dla Charli XCX i Tove Lo, z którymi niejednokrotnie dzieliła scenę. Choć ma już na koncie przeboje takie jak “Dye My Hair”, “Chasing Highs” czy “All Stars” z Martinem Solveigiem, jej kariera dopiero nabiera rozpędu.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To HIT internetu
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w poruszającym klipie „Empires”

Stay All Night
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie