Niall Horan zabiera w ekscytującą podróż pod hasłem „Heartbreak Weather”

Zobacz nowy teledysk do singla "Small Talk".

Niall Horan zabiera w ekscytującą podróż pod hasłem „Heartbreak Weather”
fot. materiały prasowe

Niall Horan prezentuje długo oczekiwany album „Heartbreak Weather”. To jedno z najbardziej wyczekiwanych popowych wydawnictw 2020! Album promuje m.in. nowy singiel „No Judgement”, który zgromadził już ponad 55 mln streamów. „Zmysłowy kawałek”, jak czytamy w „Rolling Stone” to „wiadomość o akceptowaniu kogoś takim, jakim jest” („PEOPLE”).

Niall Horan (26 l.) grał na największych światowych scenach i słyszał swoje teksty śpiewane przez miliardy. Bił rekordy Guinessa ze starym zespołem, jak również pił Guinessa z wieloma fantastycznymi ludźmi. Na jego zabójczo przystojną podobiznę stworzono nawet lalki. Jednak mimo tych wszystkich czynników, Niall Horan nie jest odporny na wzloty i upadki związane z miłością.

Co wyróżnia go na tle innych to fakt, że gdy robi album o złamanym sercu, nie rozczula się nad sobą. „Heartbreak Weather” to zestawienie nowoczesnego popu i nostalgicznego groove’u, żywego rocka i porywającego folku, cichych rewolucji oraz refrenów do wspólnego głośnego odśpiewywania.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora nie do poznania! Niezwykła metamorfoza (GORRĄCE ZDJĘCIA)

Jak wyjaśnia Niall Horan: – „Heartbreak Weather” to niemal album koncepcyjny. Chciałem opisać całą relację, od początku do końca – i z różnych perspektyw – zamiast sprawiać, że każda piosenka będzie dość smutna i tylko o mnie. Bo jeśli przechodzisz przez rozstanie, nie zawsze wiąże się to wyłącznie ze smutkiem.

Świeży powiew „No Judgement”, złamane serce w „Put a Little Love on Me” czy zadziorność „Nice To Meet Ya” – kawałka, który zdobył ponad 300 mln streamów na całym świecie – to początek zestawu piosenek podbijających energię z debiutu Horana „Flicker”. Sięgając po tak szerokie inspiracje jak Bruce Springsteen, Arctic Monkeys i The Weeknd, Niall Horan nagrywał album w Los Angeles, Londynie i na Bahamach. Współpracował z gwiazdorskim teamem, w skład którego wchodzą m.in. Teddy Geiger, Julian Bunetta, Tobias Jesso Jr., Greg Kurstin i Mozella. „Heartbreak Weather” przenosi słuchaczy w podróż pełną perspektyw, emocji i muzyki. Ostatecznie to wyprawa zarówno uzdrawiająca, jak i niezwykle zabawna. Te piosenki są skrojone do wykonywania na scenie!            

Niall Horan – „Heartbreak Weather”:

1. Heartbreak Weather
2. Black and White
3. Dear Patience
4. Bend The Rules
5. Small Talk
6. Nice To Meet Ya
7. Put A Little Love On Me
8. Arms of a Stranger
9. Everywhere
10. Cross Your Mind
11. New Angel
12. No Judgment
13. San Francisco
14. Still

Niall Horan – przyjeżdża do Polski

Niall Horan rozpocznie obszerną trasę koncertową, związaną z promocją Heartbreak Weather 20 kwietnia w Bridgestone Arena w Nashville. W ramach światowej trasy Nice To Meet Ya. Artysta wystąpi w Polsce w towarzystwie gościa specjalnego Maisie Peters.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To HIT internetu
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w poruszającym klipie „Empires”

Niall Horan – Small Talk
Niall Horan miał udany wieczór
fot. materiały prasowe
W kwietniu 2018 Niall Horan wraz z zespołem zrobili sobie krótką przerwę
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie