Felix Jaehn wraca z „SICKO”

Felix Jaehn wraca z „SICKO”
fot. materiały prasowe

Po zakończeniu przerwy od mediów społecznościowych, Felix Jaehn powraca z singlem „SICKO”, chwytliwą mieszanką popu i dance, która z pewnością podbije radiowe fale i parkiety.

Po udanych singlach „Close Your Eyes” i „Thank You (Not So Bad”) z VIZE, Felix Jaehn połączył siły ze współpracownikami DJ Snake’a i G-Eazy’ego: Gashi i FAANGS. W ostatnich miesiącach Jaehn ograniczył aktywności w mediach społecznościowych, a skupił się na doskonaleniu songwritingu.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora nie do poznania! Niezwykła metamorfoza (GORRĄCE ZDJĘCIA)

O swoim najnowszym singlu opowiada:

SICKO to ktoś, kto jest w każdym z nas. Mamy mroczne strony charakteru, które ujawniają się od czasu do czasu. Przez pewien okres kontrolowały one i moje życie. Kawałek „SICKO” to próba uchwycenia energii, którą poczuliśmy z FAANGS i Gashi podczas nocnej sesji w studiu. Kiedy usłyszałem, jak Gashi rapuje w zwrotce i hooku, zmiotło mnie z nóg. Wiedziałem, że mamy dla Was gotowy przebój! – Felix Jaehn

FAANGS dodaje: – Proces nagrań był wyjątkowy. W „SICKO” jest wszystko, co uwielbiam jako autorka piosenek i artystka: mrok, obrazowe teksty oraz dawka energii, z której Felix słynie. To nasza pierwsza współpraca, jak również jeden z pierwszych profesjonalnie zarejestrowanych przeze mnie kawałków. Nigdy nie zapomnę tej nocy w studiu! Jaehn jest wyjątkową osobą, wspaniałym przyjacielem, dlatego tym bardziej cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym projekcie. To jak Halloween w klubie!

Felix Jaehn szykuje się do wydania nowego albumu. Informacje wkrótce!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To HIT internetu
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w poruszającym klipie „Empires”

SICKO
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie