“Sala samobójców. Hejter” w serwisach VOD (Zobacz zwiastun)

Sala samobójców. Hejter
fot. screen YouTube

Wprowadzony na ekrany kin 6 marca najnowszy obraz Jana Komasy “Sala samobójców. Hejter” od dziś dostępny jest w serwisach VOD.

To nie żart, ani wpadka. To wreszcie dobra wiadomość ze świata kina w dobie panującej epidemii Koronawirusa. Pierwszy raz w historii polskiego rynku filmowego tak wielka i wyczekiwana produkcja stała się dostępna online zaledwie 12 dni po premierze kinowej. Dystrybutor filmu, Kino Świat, dokonuje rzeczy przełomowej, idąc ramię w ramię z amerykańskim gigantem – Universal Studios, który przed paroma dniami ogłosił wprowadzenie na VOD obecnych jeszcze na ekranach USA filmów “Niewidzialny człowiek”, “Polowanie” i “Emma”.

Premiera internetowa rewelacyjnie przyjętego przez krytyków i publiczność cyberthrillera z Maciejem Musiałowskim w roli głównej jest również wspaniałą okazją, by za jednym zamachem obejrzeć dwa ostatnie filmy Jana Komasy – od 16 marca bowiem na VOD dostępne jest także nominowane do Oscara i obsypane nagrodami na festiwalu w Gdyni “Boże Ciało” – jeden z największych sukcesów polskiego kina ostatnich lat.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: “Dance Dance Dance”: Kasia Dziurska i Emilian Gankowski planują już dzieci?!

“Sala samobójców. Hejter” trafi na VOD w dwóch turach. Od 18 marca dostępna będzie w serwisach Canal+, Player + oraz UPC. 25 marca z kolei dołączy do ofert pozostałych platform VOD, takich jak: Cyfrowy Polsat, Ipla, VoD.pl, Chili, Vectra, Multimedia Polska, Play i Netia.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
Wiktoria Gąsiewska o egzaminie na prawo jazdy
Naomi Campbell w panice na lotnisku. Fani są w szoku! (ZDJĘCIA)

Sala samobójców. Hejter
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie