MUZOTAKTNEWSYMuzykaGrubSon wraca z pozytywnym przekazem!

GrubSon wraca z pozytywnym przekazem!
G

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

GrubSon zaskakuje i wraca z pozytywnym przekazem! Nowy singiel pt. „Umysł” można posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl

Grubson – mistrz pozytywnego myślenia i dobrej energii na scenie, który jako pierwszy w historii polskiego hip hopu, w minionym roku zdobył ponad 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, powraca z nowym elektro-akustycznym premierowym utworem „ Umysł”.

REKLAMA

Po świetnie przyjętym albumie „Gatunek L” wydanym w 2017 roku Grubson zapowiada na jesień nowe wydawnictwo i prezentuje pierwszy singiel wyprodukowany wspólnie z Kubą Mitorajem w nowej świeżej akustyczno elektronicznej odsłonie.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Justin Bieber zaśpiewał dla Hailey wielki hit Whitney Houston

Materiały promocyjne partnera

Ciężko spokojnie stać w miejscu! Nogi najpierw same dygają w rytm, a potem ruszają do tańca! Tak, tak, Grubson namawia do tańca, który potrafi być zaraźliwy jak śmiech. Może być lekiem na całe zło, pomóc przełamywać lody, choć na chwilę przynieść ukojenie.

„Tu i teraz zabieram Cię w kosmiczny bezmiar (…) / Zamknij oczęta i dzięki dźwiękom tym ze mną tańcz / Ze mną leć i tańcz!

Zerwijmy męczące nas blokady i uwolnijmy głowę od złych emocji, od tego, co nas więzi i nie pozwala iść dalej. Dajmy sobie przestrzeń i swobodę, bez ocen, barier, granic, które często narzucamy sobie sami” – namawia Grubson.

– „Oddajmy ciału i duszy wolność! / „Pora uwolnić umysł z sideł języka / Ego się broni, lubi Tobą pogrywać / Pora uwolnić umysł z sideł języka / Ego się broni, stań obok i zobacz, jak znika”

Piosence towarzyszy energetyczny teledysk, który powstał w warunkach kwarantanny domowej spowodowanej wirusem Covid19, do którego Grubson zaprosił zaprzyjaźnionych Artystów i przyjaciół.  Swój wkład w klip mieli m.in. Ania Smołowik, Basia Kurdej-Szatan, Małgorzata Kożuchowska, Czesław Mozil, Gabi Drzewiecka, Majka Jeżowska, Magdalena Lamparska, Pawbeats, Bartosz „ BRK” Kochanek, Jarecki, Aleksandra Popławska, Włodek „ Paprodziad” Dębowski, Ania Rusowicz, Mesajah, Adam Bielecki, Igor Walaszek, Piotr Rogucki, Gooral, L.U.C, Dj Eprom i inni.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Selena Gomez wyznała, że jej życie osobiste „wymknęło się spod kontroli”

Umysł
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA