MUZOTAKTNEWSYMuzykaNorah Jones zapowiada nową płytę

Norah Jones zapowiada nową płytę
N

REKLAMA
REKLAMA

Norah Jones wraca! W serwisach cyfrowych pojawił się premierowy singiel „How I Weep”. Poetycki utwór zapowiada nadchodzący album wokalistki, „Pick Me Up Off The Floor”.

Premiera nowego krążka Norah Jones zapowiedziana jest na 12 czerwca nakładem wytwórni Blue Note Records. Wcześniejszym zwiastunem dzieła była piosenka „I’m Alive” nagrana we współpracy z Jeffem Tweedym z Wilco. „Pick Me Up Off The Floor” można już zamawiać w przedsprzedaży w wersji CD, digital oraz winylowej.

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Justin Bieber zaśpiewał dla Hailey wielki hit Whitney Houston

„How I Weep” powstało dzięki temu, że Norah Jones po raz pierwszy w życiu zaczęła tworzyć własną poezję. Część z tych tekstów znalazła się na najnowszym krążku w formie piosenek, w tym najnowszy singiel. Jak mówi sama artystka:

Moja przyjaciółka odkryła dla mnie nowy świat, podarowując mi książki z poezją. Ten prezent plus codzienne czytanie moim dzieciom książek i poezji takich autorów jak Dr. Seuss i Shel Silverstein sprawiło, że napisałam coś własnego. Ale nie sądziłam, że kiedykolwiek będę w stanie wydać swój własny tomik poezji więc zaczęłam się zastanawiać, jak przenieść go na płaszczyznę muzyczną. Zredagowałam go odrobinę i od razu pomyślałam o duecie smyczkowym – że będzie idealny do tego by oddać atmosferę utworu i straty – Norah Jones.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Selena Gomez wyznała, że jej życie osobiste „wymknęło się spod kontroli”

How I Weep
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA