MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleKraków Live Festival odwołany. Impreza powróci w sierpniu 2021 roku

Kraków Live Festival odwołany. Impreza powróci w sierpniu 2021 roku
K

Przyszłoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2021 roku. 

REKLAMA
REKLAMA

Kolejny popularny polski festiwal został odwołany. Kraków Live Festival odbędzie się w sierpniu 2021 roku.

Kraków Live Festival 2020 jak przewidywało sporo osób musiał bezwzględnie zostać odwołany w związku z trwającym obecnie globalnym kryzysem epidemicznym. Przekazujemy informację na temat nowego terminu Kraków Live Festival, który odbędzie się 20-21.08.2021.

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor wraca z nowym HITEM! Zobacz klip „Getaway”

„Festiwalowiczki i Festiwalowicze! W tym roku nie będzie Kraków Live Festival.

Jeszcze kilka tygodni temu byliśmy gotowi do ogłoszenia line-upu, wszystko dopięte na niemal ostatni guzik. Z uśmiechem patrzyliśmy w przyszłość i snuliśmy wizję dwóch fenomenalnych dni z muzyką w Krakowie. Jednocześnie obserwowaliśmy uważnie rozwój niepokojącej sytuacji w Polsce i na świecie. I chociaż wiedzieliśmy, że nie można wykluczyć najgorszego, do ostatnich dni mieliśmy nadzieję, że odbędą się przynajmniej sierpniowe festiwale. Niestety, w obliczu kryzysu epidemicznego, który paraliżuje cały świat, bezwzględna troska o bezpieczeństwo Wasze, artystów i wszystkich pracowników sprawia, że organizacja KLF jest niemożliwa. Przekazujemy Wam tę informację ze ściśniętym gardłem i ciężkim sercem, ale taka jest rzeczywistość 2020 roku.

Chociaż świat dostarcza nam dziś wielu niewiadomych, obiecujemy – Kraków Live Festival powróci i będzie jeszcze dobry czas. Po długiej rozłące spotkamy się znowu, ciesząc się jeszcze bardziej porywającą muzyką, wolnością i tym, że po prostu jesteśmy razem! Tymczasem dbajcie o siebie i swoich bliskich. Widzimy się w sierpniu 2021. Do zobaczenia!!!”

Kraków Live Festival to dwa wyjątkowe dni z muzyką, które co roku przyciągają po kilkadziesiąt tysięcy osób i są swoistym zakończeniem sezonu festiwalowego w Polsce. Festiwal został nominowany m.in. w prestiżowej kategorii Best Medium-Sized Festival podczas European Festival Awards 2019. Na przestrzeni lat KLF gościł takie nazwiska jak: Calvin Harris, Post Malone, Travis Scott oraz The Chemical Brothers. Poza koncertami największych światowych i polskich artystów, festiwalowicze mają również możliwość korzystania z bogatej oferty kulturalnej miasta Kraków. Co roku podejmowana jest współpraca z lokalnymi instytucjami kultury takimi jak: Muzeum Narodowe w Krakowie, MOCAK – Muzeum Sztuki Współczesnej, Muzeum Historyczne.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Nowości płytowe po raz pierwszy w Biedronce! (Pełna lista, ceny)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA