MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweViolet Oliferuk z The Voice of Poland debiutuje na rynku muzycznym!

Violet Oliferuk z The Voice of Poland debiutuje na rynku muzycznym!
V

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Violet Oliferuk, czyli gwiazda The Voice of Poland 10, debiutuje na rynku muzycznym! 1 maja 2020, wydała utwór zatytułowany “Przezroczysta”. Artystka zachwyciła w muzycznym programie, dlatego nie można pominąć jej debiutu. 

Violet Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego, ale od lat mieszka w Los Angeles, gdzie razem z siostrami prowadzi firmę medyczną oraz szkoli swój warsztat muzyczny. W tym drugim pomaga jej Stevie Mackey, znany ze współpracy z takimi artystami jak: Jennifer Lopez, JoJo, Selena Gomez, Rosalia czy Lenny Kravitz. Polska publiczność poznać ją mogła za sprawą udziału w programie The Voice of Poland. Po emisji odcinków z udziałem Violet, zrobiło się o niej naprawdę głośno. Na przesłuchaniu w ciemno wykonała utwór Walk me home od P!nk. Swój fotel odwrócił Michał Szpak. Był bardzo zaskoczony, kiedy zobaczył na scenie swoją przyjaciółkę.

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Zuza Jabłońska wydaje debiutancki album. Posłuchaj singla „Liczę dni”

Muzyka towarzyszy Violet Oliferuk od dzieciństwa. Od 8 roku życia śpiewa i gra na pianinie, jednak dopiero teraz zdecydowała się opublikować swój pierwszy oficjalny singiel Przezroczysta” Piosenka opowiada historię, która wzrusza do łez i pokazuje jej pobyt w Polsce od najbardziej emocjonalnej strony. Artystka przyznaje, że to najbardziej intymna rzecz, jaką postanowiła publicznie zaprezentować. Na swoim instagramie opublikowała post: 

PRZEZROCZYSTA. TO NIE BEDZIE HIT ALE MAM TO GDZIEŚ. Zawsze myślałam że mój pierwszy singiel to będzie dynamit… Wszyscy tak myśleli. Ja jestem wariatką….Ale okazało się, że gdy zaczęliśmy pracować nad utworami… Żadna energetyczna propozycja nie była dla mnie. Ta piosenka opisuje ostatnie pół roku mojego życia. Gdybym wtedy śpiewała o tym, że jestem szczęśliwa musiałbym skłamać. Wszystko co wydarzyło się, gdy wróciłam do Polski by znów zawalczyć o swoje marzenia, było dla mnie dużo trudniejsze niż założyłam. Oczekiwania, presja, wyścig ze wszystkimi, którzy mają pomysł na to kim powinnam być i kogo mam słuchać. Bo przecież wszyscy wiedza najlepiej. Sama wystawiłam się na ocenę, zostałam jej poddana – “…skończony sen…”. Na końcu jednak ocenić samą siebie – i nie żałuje niczego co się wydarzyło. Przez ostatnie pół roku przeżyłam 10 lat, zacementowałam i stworzyłam relacje które zostaną ze mną do końca życia. Wszystkie emocje, które wtedy przelewały się tydzień po tygodniu przez moje życie, dziś wlane są w jedną piosenkę. Oddaje Wam swoje serce. A jak ten dziwny okres minie to dowalę Wam radością w muzie!!! Bo jest jej we mnie znów coraz więcej.

Materiały promocyjne partnera

Do stworzenia utworu Violet zaprosiła Piotra Siejkę, który współpracował m.in. z Edytą Górniak, Natalią Kukulską czy Kasią Cerekwicką. Tekst do Przezroczystej napisał natomiast Maciek Wasio. Viola zrealizowała więc swoje marzenie z dzieciństwa i śmiało mówi, że nie wyobraża sobie, aby ktoś inny lepiej trafił w to, co chciała przekazać.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Selena Gomez bez makijażu: „Dziś wybieram szczęście”. Fani: “Wyglądasz cudownie”

Przezroczysta

Zwrotka 1:
Choć patrzę w lustro nie widzę nic
Choć milczę, serce mówi mi krzycz
Przezroczysta przez świat który kazał mi biec

Gdy wszyscy myślą co ze mnie wziąć
Ja patrzę dokąd niesie mnie prąd
Beznamiętnie spoglądam jak pali się ląd

Przed refren:
Wszystko mi jedno – skończony sen
Gdy światła gasną – rozpływam się
Tak jak powietrze – tak jak tlen

Refren:
teraz spójrz – nie ma mnie
z wszystkiego czego chcę
pozostał tylko cień

Proszę spójrz – nie ma mnie
Tak mi teraz lżej
Zostanę tylko tłem

Zwrotka 2:
Choć cała płonę zamarzłam już
Odbicie przezroczyste jak lód
Niewidzialna przez świat który pokazał ból

Podzielił moje serce na pół
Król umarł wiwat niech żyje król
Ta kolejka do marzeń to finał mych snów

Przedrefren:
Wszystko mi jedno – skończony sen
Gdy światła gasną – rozpływam się
Tak jak powietrze – tak jak tlen

Refren:
Teraz spójrz – nie ma mnie
Z wszystkiego czego chcę
Pozostał tylko cień

Proszę spójrz – nie ma mnie
Tak mi teraz lżej
Zostanę tylko tłem

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA