Margaret rapuje! W sieci zawrzało: “Ale Megi poleciała”, “do schrupania nawijka”

Margaret rapuje!
fot. instagram.com/margaret_official

Margaret postanowiła podjąć się jednego z najbardziej popularnych wiralowych wyzwań w ostatnim czasie jakim jest #hot16challenge! Gwiazda nominowała również kolejnych artystów, aby spróbowali swoich sił. Na filmie, który udostępniła w sieci możemy zobaczyć wnętrze domu wokalistki i jej uroczego maltańczyka.

Margaret (28 l.) rapuje podczas #hot16challenge2, wykorzystując piosenkę “Bang Bang (My Baby Shot Me Down)” z repertuaru kanadyjskiej wokalistki Danieli Andrade. Materiał wideo został nagrany z kilku ujęć, dzięki czemu możemy również podziwiać wygląd bajecznego salonu gwiazdy. Wokalistka umieściła w kadrze także swojego psa o imieniu Tosia, który leży na sofie i wsłuchuje się w muzykę.

“Niczego nie mogę być pewna, a przecież miałam plan, czuję się jak w La Catedral, jak Gaja Escobar. Nigdy nie grałam w Pleja, to strata czasu bądź co bądź, dzisiaj pykam w Tomb Raidera, wcielam się w Larę Croft” – śpiewa Margaret w wiralowym wyzwaniu.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Justin Bieber i Hailey Bieber zastanawiają się nad swoim rozstaniem

Margaret pokazała swoje mieszkanie

Okazuje się, że gwiazda jest miłośniczką egzotycznej roślinności, w jej domu znajdują się ogromne palmy! Pokój, który widzimy na nagraniu jest bardzo nastrojowy, a dominują w nim głównie kolory bieli i brązu oraz duża ilość roślin. Trzeba przyznać, że salon prezentuje się na prawdę dobrze, niczym jak Ewa w swoim raju.

Margaret pokazuje niekonwencjonalną formę telewizora, w postaci rzutnika skierowanego na ścianę, który wyświetla grę komputerową. Na jej instagramowym profilu możemy zobaczyć zdjęcie, które pokazuje jeszcze więcej szczegółów domowego salonu artystki. Ciekawym elementem wystroju jest biały zamek z klocków, którego część pokazuje także w filmie podczas realizacji wyzwania.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Zuza Jabłońska wydaje debiutancki album. Posłuchaj singla „Liczę dni”

hot16challenge2

hot16challenge2 to już druga edycja wyzwania. Gwiazdy nominują także zagranicznych artystów. Organizatorem wiralowego wyzwania jest raper Solar (Karol Poziemski). Przypomnijmy, że pierwsza edycja wyzwania miała miejsce pod koniec sierpnia 2014 roku i była inspirowana Ice Bucket Challenge. Odpowiedziało wówczas ponad 200 raperek i raperów, a wśród nich między innymi: Ten Typ Mes, Tede, Łona czy Abradab.

Uczestnictwo w wiralowym wyzwaniu polega na stworzeniu własnego utworu w 72 godziny, składającego się z szesnastu wersów, które następnie należy rapować do wybranego podkładu muzycznego, a następnie wytypować kolejne osoby. Całe przedsięwzięcie ma na celu nie tylko tworzenie muzyki, ale głównie chodzi o pomoc w walce z koronawirusem. Jednocześnie z wyzwaniem #hot16challenge2 została zorganizowana zbiórka funduszy “Beef z koronawirusem #hot16challenge” na stronie Siepomaga.pl.

Pod nagraniem Margaret pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. “Gosiaa, sztos!!” – napisała Ewa Farna. “robisz dobrą robote gocha🤩”, “SIADŁO!”, “Ale Megi poleciała”, “do schrupania nawijka” – komentują inni Internauci. A wam jak się podoba?

Margaret rapuje
Margaret zaliczyła wpadkę na żywo w TVP: "K.... jeszcze raz" (WIDEO)
fot. instagram.com/margaret_official / Sebastian Ciuliński/MMP
Margaret OSTRO komentuje: denerwuje mnie zainteresowanie moją macicą
fot. instagram.com/margaret_official
Margaret i Kacezet zaręczyli się?!
fot. instagram.com/margaret_official/
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!