Edyta Herbuś w nowym teledysku Popkultury. Efekt jest zniewalający!

Edyta Herbuś w nowym teledysku Popkultury. Efekt jest zniewalający!
fot. instagram.com/edytaherbus

Dziś premiera albumu Popkultury “Miłość, zdrada” oraz teledysku do singla zatytułowanego “Sos Warszawa”. W roli głównej wystąpiła Edyta Herbuś. Klip do kawałka możecie zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl.

“SOS Warszawa” to najnowszy singiel Popkultury z albumu “Miłość Zdrada”, który 8 maja miał swoją premierę. Wibrujący utwór o miłości w stolicy to świetna mieszanka wrażliwości i czułości.

Chciałem złożyć  hołd miastu, w którym się wychowałem. Chodziło jednak o to, żeby efekt był jak najmniej pompatyczny i to się udało! – mówi lider Popkultury Maciek Olbrych

Do piosenki powstał animowany teledysk o miejskim charakterze, inspirowany ulicznymi plakatami i kserokopiami ogłoszeń na słupach. Jego główną bohaterką jest warszawska piękność, która odkryje przed Wami najskrytsze tajemnice miasta. W jej rolę wcieliła się Edyta Herbuś. Efekt jest zniewalający! Przekonajcie się sami…

W animacji zobaczycie także kluczowe miejsca składające się na warszawską atmosferę.  Obraz to blisko 3000 ręcznie rysowanych klatek z wykorzystaniem metody rotoscopingu a ich autorem jest Dawid Krępski.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Justin Bieber i Hailey Bieber zastanawiają się nad swoim rozstaniem

Utwór „Sos Warszawa” znajduje się na albumie „Miłość, zdrada”, która dziś ukazała się na rynku. Po ośmiu latach Popkultura powraca z nowym, przebojowym i nieszablonowym albumem. „Miłość Zdrada”, bo właśnie tak nazywa się najnowsza produkcja warszawskiego zespołu, opisuje cały przekrój emocji, jakie pojawiają się w relacji miłosnej.

Fascynacja i spełnienie, ale i tęsknota lęk i ból. Skrajne i często przeciwstawne uczucia przepełniają to wydawnictwo na wskroś. Na płycie usłyszymy dziesięć nowoczesnych, energetycznych piosenek, o charakterystycznym brzmieniu lat osiemdziesiątych. Już przy promocji pierwszego tytułowego singla „Miłość Zdrada” zespół potwierdził inspirację stylistyką New Romantic oraz muzyką nowo-falową. Trzeba przyznać, że zarówno muzycznie jak i tekstowo Popkultura wysyła w świat bardzo spójny przekaz.

Lista utworów:

1 Miłość Zdrada
2 Sos Warszawa
3 Muzeum Słów
4 Czerwony Balonik
5 Decyzje
6 Wodny Znak
7 Rozkazy
8 Emigracja
9 Bliźniaczy Płomień
10 Tortury

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Zuza Jabłońska wydaje debiutancki album. Posłuchaj singla „Liczę dni”

Edyta Herbuś w nowym teledysku Popkultury – SOS Warszawa

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś: Czuję wdzięczność za to, jak wiele dostałam od życia, dlatego...
fot. instagram.com/edytaherbus
Edyta Herbuś wyznała jak ważna jest dieta i radość życia
fot. instagram.com/edytaherbus
Edyta Herbuś: Nikt niczego nie oczekuje, tylko po prostu jest, kocha i wspiera
fot. instagram.com/edytaherbus
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!